Pages Navigation Menu
reklama

Międzynarodowe Mistrzostwa Smolca w tenisie ziemnym rozegrane

Międzynarodowe Mistrzostwa Smolca w tenisie ziemnym rozegrane

Bogumił Nowicki i Sergii Piatkov zostali mistrzami w grze podwójnej w tenisie ziemnym podczas dwudniowych Międzynarodowych Mistrzostw Smolca rozegranych 16 i 17 września na kortach Smoleckiego Towarzystwa Tenisowego RETURN. W decydującej grze wspomniana para pokonała Sebastiana Gila i Wojciecha Fulbiszewskiego 6/4, 5/7, 7/6 (8:6). Ciekawostką jest, że Sebastian Gil w niedzielę nie tylko rywalizował z powodzeniem w grze tenisowej, ale rozegrał również jako kapitan mecz piłkarski, w którym STS Sokół Smolec pokonał lidera A-klasy Pogoń Miękinię 2:0. Wszyscy wymienieni zawodnicy grają obecnie w I lidze Smoleckiej Ligii Tenisowej, w której rywalizuje w tym sezonie rekordowa liczba 34 zawodników.

W najbliższą niedzielę reprezentacja Smolca wyjeżdża do Kątów Wrocławskich na coroczny mecz pomiędzy obiema miejscowościami. Spotkanie tradycyjnie rozegrany zostanie w siedmiu kategoriach a o wynikach powiadomimy w przyszłym tygodniu.

Na zdjęciu pięć najlepszych par, od Lewej: Bogumił Nowicki, Katarzyna Balcerowiak, Sebastian Gil, Magdalena Gil, Wojciech Fulbiszewski, Krzysztof Pacholarz, Sergii Piatkov, Zuzanna Pacholarz, Zenon Hertman; na pierwszym planie gospodarz kortów w Smolcu sołtys i radny Piotr Sobko.

bn

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *