Pages Navigation Menu
reklama

Akcja gminna komunikacja czyli Wasz głos się liczy

Akcja gminna komunikacja czyli Wasz głos się liczy

KONCEPCJA KOMUNIKACJI I ORGANIZACJI TRANSPORTU PUBLICZNEGO NA TERENIE Gminy Kąty Wrocławskie

Na wniosek Radni Gminy Kąty Wrocławskie gmina zleciła opracowanie koncepcji komunikacji publicznej. Teraz możemy zapoznać się z dokumentem przedstawionym Komisji Dróg w dniu 16.05.2018. Koncepcja wskazuje kierunki działań, które gmina powinna podjąć aby zapewnić dostęp mieszkańcom do publicznej komunikacji.
Potrzebny jest Wasz głos. Głos mieszkańców którzy korzystają obecnie z komunikacji ale też osób,które pod pewnymi warunkami byłyby gotowe zrezygnować z samochodu na rzecz autobusu lub pociągu.
Musimy przeanalizować proponowane trasy i wnieść ewentualne uwagi.

Termin składania uwag 5.06.2018r 

Uwagi składamy w formie komentarzy, wiadomości prywatnej lub jako oficjalne pismo do Burmistrza i Rady Miejskiej.

Pełna dokumentacja 16MB :

https://drive.google.com/open…

One Comment

  1. Bardzo chętnie będę korzystać z pociągu jadąc ze Smolca do Wrocławia i z powrotem. Warunek, chciałabym bezpiecznie zostawić samochód przy dworcu. W tej chwili, nawet jak mąż mnie podwozi do dworca, nie ma gdzie się zatrzymać.
    Komunikacja autobusowa też wymaga poprawy. To, że rzadko jeżdżą to jedno, ale w centrum Wrocławia mógłby zatrzymywać się w kilku miejścach, a nie tylko przy Grabiszyńskiej. Od strony Nowego Dworu, Strzegomskiej, Legnickiej praktycznie nie ma dojazdu ze Smolca. Znajomi chętnie przyjechali by autobusem z Wrocławia ale powrót o 20:00 to trochę nie tak. To tylko niektóre uwagi, myślę sprawiające niezbyt duży kłopot względem poprawy warunków komunikacyjnych w Smolcu.

     

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *