Pages Navigation Menu
reklama

Akcja „Pralka i lodówka w każdym domu” już za nami

Akcja „Pralka i lodówka w każdym domu” już za nami

Okres świąteczny sprzyja akcjom charytatywnym, w weekend 9-10 grudnia odbył się w Smolcu finał Świątecznej Paczki, o którym informowaliśmy na naszym profilu FB >TUTAJ<  W Mikołajki natomiast odbył się finał akcji „Pralka i lodówka w każdym domu„, której inicjatorem był nasz radny Powiatu Wrocławskiego Hieronim Kuryś. We współpracy z firmą LG Electronics kilku rodzinom w potrzebie zostały przekazane nowe pralki i lodówki.  LG Electronics jest firmą odpowiedzialną społecznie, ale do tej pory wspierała szkoły czy fundacje, tym bardziej cieszy teraz lokalny wymiar naszej pomocy – powiedziała Agata Chmielewska reprezentująca LG. Firma zadbała również o najmłodszych i przygotowała dla nich niespodziankę w postaci paczuszek z upominkami, ale także zaprosiła na pokaz iluzji w wykonaniu Damiana Kościa, który wzbudził entuzjazm wśród wszystkich uczestników spotkania. Nie lada atrakcją było również zwiedzanie nowoczesnej hali produkcyjnej LG Electronics.
Ogromnie się cieszę, że lokalne przedsiębiorstwo, jakim jest LG Electronic tak pozytywnie odpowiedziało na mój apel o wsparcie rodzin w potrzebie, dzięki czemu udało nam się wspólnie zainicjować tę akcję pomocową, i że będziemy ją cyklicznie co roku powtarzać. Korzystając z okazji bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym osobom z LG Electronics oraz z terenu naszej gminy – podsumował akcję Hieronim Kuryś.
Zapraszamy na krótką fotorelację z miłego spotkania w siedzibie LG Electronics, w którym mieliśmy przyjemność również uczestniczyć.

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *