Pages Navigation Menu
reklama

Dożynki oraz I Smolecki Marsz po Zdrowie czyli marsz Nordic Walking już w sobotę

Dożynki oraz I Smolecki Marsz po Zdrowie czyli marsz Nordic Walking już w sobotę

Drugiego września zapraszamy Was bardzo serdecznie na smoleckie dożynki. Po Mszy Św. dożynkowej, która rozpocznie się o godz. 14:00, kosz dożynkowy z plonami zostanie przeniesiony na tzw. podzamcze czyli plac przy ruinach zamku przy ul. Głównej. Przy śpiewie chóru Smolec Cantans oraz muzyce skorzystać będzie można z atrakcji dla dzieci i dorosłych. Szczegóły podamy wkrótce. Sołtysi szykują smaczny poczęstunek i inne niespodzianki, a Towarzystwo Przyjaciół Smolca organizuje I Smolecki Marsz po Zdrowie czyli Marsz Nordic Walking o Kotylion Dożynkowych Trzech Sołectw. Marsz wystartuje o godz. 17:00 z ul. Parkowej (część gruntowa poniżej ostatniego domu).  Marsz organizowany jest przy wsparciu Santander Consumer Bank S.A. , M-Fit Monika Kubik oraz kompleksu multisportowego Omega Sport ze Smolca. Serdecznie zapraszamy do udziału w dożynkach i oczywiście marszu nordic walking, udział jest bezpłatny. Więcej szczegółów na temat marszu znajdziecie w regulaminie, zapisy dostępne są >TUTAJ<, a mapa marszu >TUTAJ<.

TAS 

One Comment

 1. Muszę dodać, że biuro Marszu czynne będzie w miejscu lokalizacji Dożynek, czyli na podzamczu w godz. 15:30-16:30 ale zapisy najlepiej robić przez internet – dzisiaj ostatni dzień! W miarę wolnych miejsc będzie można się zapisać również w sobotę, ale nie gwarantujemy wówczas miejsca.
  Dodatkowo od godz. 16.00 instruktaż z chodzenia z kijami poprowadzi Pani Monika Kubik licencjonowany instruktor nordic-walking, a o 16:30 rozgrzewkę trener Przemek Różański.
  O 16:45 wspólnie przejdziemy na miejsce startu, czyli ulicę Parkową.
  W trakcie Marszu Pani Monika będzie udzieliła cennych rad dot. techniki. Na mecie będą czekały na biorących udział okolicznościowe kotyliony i drobne nagrody od sponsorów. Również trzy nagrody ufundowane przez Pasiekę Smolecką za strój nawiązujący do wydarzenia, czyli Dożynek.

  Dlatego proszę nie zapomnieć, że wydarzenie biegowe zaczyna się o 16:00 (praca biura jeszcze wcześniej) zaś kończy o 18:30.

   

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *