Pages Navigation Menu
reklama

Gorący apel o wsparcie smoleckiej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Gorący apel o wsparcie smoleckiej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

Gorący apel o wsparcie smoleckiej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, która wywalczyła we wrześniu pierwsze miejsce na Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych, a teraz szykuje się do reprezentowania Smolca oraz Powiatu Wrocławskiego na szczeblu wojewódzkim. By móc skutecznie doskonalić swoje umiejętności, potrzebny jest dla naszej młodzieży odpowiedni sprzęt ćwiczebny, na który właśnie drużyna gromadzi środki. Prosimy i zachęcamy Państwa do wsparcia młodych strażaków, bo są oni dumą nie tylko swoich rodziców, ale i całego Smolca, a w przyszłości wielu z nich zasili też szeregi OSP, która czuwa nad naszym bezpieczeństwem. 

Główną nagrodą, którą otrzymała nasza zwycięska drużyna, jest czek na kwotę 5 500 zł, który zrealizować można poprzez zakup wybranego sprzętu, z tym że, termin realizacji upływa w dniu 31 października. Szacowany koszt zakupu kompletnego toru MDP CTIF to około 14 000 zł. W związku z tym, że sołectwa Smolec-Osiedle oraz Smolec-Centrum, znalazły w swioch tegorocznych budżetach środki w wysokości 3 000 zł, odpowiednio 2 000 zł i 1 000 zł ( za co ogromnie dziękujemy ! ), pozostało nam uzbierać 5 500 zł.

W pomoc w zbiórce zaangażował się również ks. Proboszcz Waldemar Kontek, który umożliwił nam przeprowadzenie kwesty w kościele parafialnym w Smolcu – odbędzie się ona w niedzielę, 1 października, po każdej Mszy Świętej i realizowana będzie przez członków drużyny wraz z opiekunami.

Zwracamy się do Państwa, osób prywatnych i firmy, z gorącym apelem, o wsparcie naszej inicjatywy. Każda wpłata to krok naprzód w celu jaki obraliśmy. Poniżej podajemy nr rachunku bankowego, na który można dokonywać wpłat, z dopiskiem “MDP” – za wszystkie już dziś bardzo dziękujemy.

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W SMOLCU

SMOLEC, UL. STAROWIEJSKA 4A

55-080 KĄTY WROCŁAWSKIE

PKO BP 09 1020 5242 0000 2102 0371 7584

NIP: 896-155-38-62

https://osp.pl/artykuly/zbiorka-na-sprzet-dla-mdp,10383/

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *