Pages Navigation Menu

Klub Książki SZAFA

KLUB KSIĄŻKI SZAFA

Działa w ramach struktur Towarzystwa Przyjaciół Smolca w małej sali świetlicy wiejskiej przy ulicy Głównej 47 w Smolcu w każdą

środę w godzinach 18.30 – 20.00*

oraz

w 1 i 3 czwartek miesiąca 12:30-13:30

*(za wyjątkiem dni wolnych od pracy, ferii i częściowo wakacji – tu grafik otwarcia zawsze jest przed wakacjami udostępniany na stronie internetowej).

UWAGA: W czasie ferii zimowych NIECZYNNE.

Dysponujemy sporym zbiorem literatury sensacyjnej i kryminalnej; proponujemy też ciekawe pozycje z zakresu literatury kobiecej, historii, publicystyki, religii, poradniki i literaturę innej maści. Zapraszamy też dzieci i młodzież (nie tylko po lektury, choć tymi też dysponujemy :). Mamy dla Was spory zbiór opowiadań, powieści, albumów…

Nie musisz być członkiem TPS, by przyjść do nas po książkę! Tu znajdziesz aktualny księgozbiór Klubu Książki “SZAFA”

Jednocześnie przy Klubie Książki „SZAFA” powstaje punkt informacyjny TPS, gdzie będzie można uzyskać informacje o stowarzyszeniu, wypełnić deklarację członkowską – dla chętnych – zapoznać się ze statutem czy zaproponować jakąś inicjatywę.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców do bezpłatnego korzystania z tego, co wspólnie udało nam się zgromadzić. Odwiedź nas w środę, czekamy na Ciebie!

Wywiad z członkiniami TPS  o powstaniu KK “SZAFA”, przeprowadzony w lipcu 2012 roku przez panią Sylwię Stworę z Expressu Miejskiego.