Pages Navigation Menu
reklama

Mały Kacperek z Mokronosu Dolnego potrzebuje naszej pomocy

Mały Kacperek z Mokronosu Dolnego potrzebuje naszej pomocy

Pod koniec września dowiedzieliśmy się, że nasz synek ma ogromnego guza mózgu i wymaga natychmiastowej operacji ratującej jego życie. Lekarze mówili wprost, że guza nie da się wyciąć w całości i musimy przygotować się na najgorszy scenariusz. Na szczęście operacja się udała. Nasz synek jest z nami, a lekarze zrobili wszystko, by w główce Kacperka nie było już po nim żadnego śladu.

Dwa tygodnie po operacji dostaliśmy wynik badania histopatologicznego. Już wiemy, że guz w głowie naszego synka to wyściółczak anaplastyczny III stopnia. Guz jest podatny na radioterapię oraz protonoterapię. Niestety dzieci poniżej trzeciego roku życia nie można poddać radioterapii. Jedynym ratunkiem na całkowite wyleczenie jest protonoterapia dostępna w Niemczech.

Przed Kacperkiem jeszcze bardzo trudna rehabilitacja. Po operacji zaczęły się problemy z przełykaniem i odkrztuszaniem. Synek nie trzyma też sam główki, nie chodzi i nie siedzi. Ma też lekki niedowład lewej strony.

Chcemy ratować życie naszego malutkiego synka. Zrobimy wszystko, aby był znów zdrowym i szczęśliwym dzieckiem. Potrzebujemy waszego wsparcia. Synek jest dla nas wszystkim! Pomóż nam go uratować.
Z góry dziękujemy za okazane serce i pomoc.

Rodzice Kacperka

Link do zbiórki >TUTAJ<

Źródło i fot. www.siepomaga.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *