Pages Navigation Menu

Ogromny sukces młodych Tygrysów

W sobotę 13 kwietnia 2019 r. zostały rozegrane w Smolcu już po raz kolejny Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego w zapasach dla dzieci i młodzieży. Ponad pięćdziesięciu zawodników zjechało się do Smolca,  aby rywalizować o tytuł Mistrza Powiatu. Podopieczni trenerów Hieronima Kurysia i Grzegorza Graczykowskiego zdobyli 14 medali, w tym aż 6 złotych oraz pierwsze miejsce w punktacji drużynowej zdobywając 28 punktów. Drugie miejsce zajęła Bielawa 25 punktów, a na trzecim stopniu podium uplasował się Wrocław z 23 punktami. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Wojciech Lower ze Smolca oraz Daniel Hlond i Tymon Garniec. Zawody organizowane były przez Uczniowski Klub Sportowy „Tygrysy” Smolec gmina Kąty Wrocławskie i mogły się odbyć dzięki wsparciu Powiatu Wrocławskiego oraz pomocy Gminy Kąty Wrocławskie, a także lokalnym sponsorom.
Gratulujemy dobrych wyników i dziękujemy za piękną rywalizację na macie oraz ogrom emocji jakie towarzyszyły podczas zaciętych, momentami zażartych, walk o zwycięstwo. Kolejny turniej dla tej grupy wiekowej już w maju podczas Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży.