Pages Navigation Menu
reklama

Plebiscyt Osobowość Roku 2017

Plebiscyt Osobowość Roku 2017

Szanowni Państwo,

Co roku „Gazeta Wrocławska” organizuje plebiscyt Osobowość Roku 2017. W ten sposób chce wynagrodzić osoby, które w roku 2017 zasłużyły się lokalnej społeczności. Głosowanie odbywa się w systemie SMS Premium. 1 SMS to koszt 2,46 zł. 1 SMS to 1 głos. Nominacje Czytelników będą przyjmowane do wtorku, 16 stycznia i będą podlegać akceptacji redakcyjnej kapituły plebiscytu. Swoje głosy będzie można oddać do godz. 20.00 w dniu 31 stycznia. Resztę informacji znajdziecie Państwo tutaj.

Nominacje (na dzień 6 stycznia) uzyskały następujące osoby związane ze Smolcem:

1. Marek Gierczak – w kategorii „Kultura”. Nominowany za założenie i kierownictwo artystyczne chóru „Smolec Cantans”. Pan Marek jest pomysłodawcą i organizatorem cyklu koncertów charytatywnych „Smolec Organum”, Smoleckiej Orkiestry Dętej i Smoleckiego Orszaku Trzech Króli. SMS pod nr 72355 o treści GK.230.

2. Halina Wiśniowska – w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”. Przewodnicząca organizacji senioralnej w Smolcu. Nominowana za zaangażowanie w pracę na rzecz osób starszych. SMS pod nr 72355 o treści GC.173.

3. Anna Kraczkowska – w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”. Nominowana za za wielkie SERCE, bezinteresowność w niesieniu pomocy potrzebujacym (wolontariusz Szlachetnej Paczki, członek Fundacji Smolec, cudowna kobieta, która nigdy nie odmawia pomocy, czy chodzi o zebranie rzeczy (odzież, meble, żywność), czy pomoc prawna, czy też dobre słowo. SMS pod nr 72355 o treści GC.264.

4. Hieronim Kuryś – w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”. Nominowany za zaangażowanie się na rzecz społeczności lokalneji zorganizowanie dla młodzieży spotkań ze znanymi sportowcami i akcji „Pralka i lodówka w każdym domu”, dzięki której pięć rodzin otrzymało vouchery na nowoczesny sprzęt AGD. SMS pod nr 72355 o treści GC.172.

5. Sebastian Kotlarz – w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”. Wycofałem swoją kandydaturę. Sama nominacja jest już zaszczytem. Bardzo dziękuję tej osobie, która pomyślała o mnie tak życzliwie. Proszę oddawać swoje głosy na pozostałych smolecczan. Małe sprostowanie: jestem członkiem Komisji Spraw Społecznych, ale nie jej przewodniczącym. Tę funkcję pełni Irena Salwowska. Ja kieruję doraźną Komisją Statutową.

6. Joanna Maciejewska (Joanna Dereń-Maciejewska) – w kategorii „Samorządność i społeczność lokalna”. Nominowana za działalność na rzecz integracji społeczności lokalnej. Od 2015 r. prezesuje Towarzystwu Przyjaciół Smolca. W 2016 r. była koordynatorką obchodów 700-lecia Smolca. Za swoją działalność otrzymała nagrodę Człowiek Roku 2017. Nominowana wycofała swoją kandydaturę.

7. Dorota Mroczkowska – w kategorii „Biznes”. Prezes DOTI nominowana za dawanie przykładu biznesu zaangażowanego w lokalne życie społeczne, wspieranie lokalnego sportu, aktywizację zatrudnienia osób niepełnosprawnych. SMS pod nr 72355 o treści GB.201.

8. Damian Kość – w kategorii „Biznes. Nominowany za dynamiczny rozwój firmy działającej w branży artystycznej (występy iluzjonistyczne) i szkoleniowej (szkolenia z zakresu iluzji, marketingu i sprzedaży). SMS pod nr 72355 o treści GB.203

9. Łukasz Maciejewski – w kategorii „Samorządność i Społeczność Lokalna”. Nominowany za kapitalną koordynację lokalnego biegu na 10 km i nieoceniony wkład w integrację lokalnej społeczności. Dyrektor smoleckiej (za)Dyszki. SMS pod nr 72355 o treści GS.220

10. Tomasz Soróbka – w kategorii „Kultura”. Nominowany za założenie i kierowanie portalem Smolec24.pl Pomysłodawca i współorganizator flagowej smoleckiej imprezy sportowej – Smoleckiej (za)Dyszki. Wydawca książki ‚Smolec wczoraj i dziś. 1316-2016’. Pomysłodawca i koordynator filmu „Smolec wczoraj, dziś i … jutro”. SMS pod nr 72355 o treści GK.240.

Listę nominowanych i aktualne wyniki śledzimy tutaj.

Trzymajmy kciuki za naszą smolecką drużynę!

Sebastian Kotlarz

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *