Pages Navigation Menu
reklama

Powraca temat ubezpieczeń szkolnych

Powraca temat ubezpieczeń szkolnych

Jak co roku w okolicach września powraca temat ubezpieczeń szkolnych naszych pociech. Ponieważ nie ma obowiązku ubezpieczenia dzieci w szkole, przedszkolu czy żłobku warto więc samemu wybrać dla naszego dziecka optymalne ubezpieczenie, dopasowane pod względem zakresu i ceny do naszych potrzeb. 
Pakiety szkolnego ubezpieczenia zaczynają się już od 30 zł i obejmują również wszystkie dodatkowe zajęcia pozaszkolne, także podczas ferii i wakacji. Nie ma więc potrzeby zawierania dodatkowych ubezpieczeń w klubach czy stowarzyszeniach, w których trenują nasze dzieci. Szeroki zakres dopasowany jest zawsze do potrzeb Naszego dziecka. Ubezpieczenia dostępne są dla wszystkich dzieci już od pierwszego roku życia i oczywiście dla tych chodzących do żłobka, przedszkola, szkoły podstawowej, gimnazjów oraz dla uczniów szkół średnich i studentów. Po ubezpieczenie nie trzeba wybierać się też do Wrocławia, można zawrzeć je na miejscu w Smolcu, szybko, tanio i wygodnie.

Kontakt: Serdecznie zapraszamy na ul. Różaną 1, Ubezpieczenia Kuryś. Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu  605 745 010. Jesteśmy dla Was codziennie w godz. 9.00 – 18.00.  Zapraszamy !!!

hirek-small

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *