Pages Navigation Menu
reklama

Prośba o wsparcie w walce z chorobą nowotworową

Prośba o wsparcie w walce z chorobą nowotworową

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie mieszkanki Smolca w ciężkiej walce o zdrowie i życie.

https://www.siepomaga.pl/klaudia-ziolkowska

Jesteśmy zdesperowani! Klaudia musi jak najszybciej rozpocząć terapię ratującą życie, a my nie mamy nią szans bez ogromnych środków, które pozwolą rozpocząć leczenie!
_____

Nie taki mieliśmy plan na życie. Przed 30-stką zawsze wydaje się, że jeszcze wszystko przed nami. A tymczasem do naszego życia wdarła się choroba, niszcząc przy okazji wszystko, co spotkała na swojej drodze. Dziś nasze życie toczy się w onkologicznym cieniu, a ja mogę powtarzać żonie tylko jedno: “mam szczęście, że cię mam”.

Wszystko zaczęło się w marcu ubiegłego roku. Pierwsza wizyta u lekarza, skierowanie na dalsze badania, podejrzenie nowotworu – już na samą myśl mieliśmy gęsią skórkę. Chaos. To słowo najlepiej określa ten czas w naszym życiu. Jeszcze chwilę wcześniej planowaliśmy przyszłość, podejmowaliśmy ważne decyzje zawodowe, a niedługo potem pędziliśmy po wyniki badań, by sprawdzić jak ratować się przed potworem.

 

Pierwsza operacja, zaplanowana chemioterapia skłoniła nas do podjęcia decyzji, o której myśleliśmy od dawna. W obliczu śmiertelnego zagrożenia postanowiliśmy złożyć przysięgę, że będziemy razem zawsze. Zostaliśmy mężem i żoną. To nie była wymarzona ceremonia, ale w takich momentach najważniejsze jest to, kto stoi przy twoim boku. Jeśli to właściwa osoba nie liczy się nic innego.

 

Fot. i materiały inf. z www.siepomaga.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *