Pages Navigation Menu
reklama

Smolecki Kalendarz wydarzeń – niech o nas usłyszą

Smolecki Kalendarz wydarzeń – niech o nas usłyszą

Drodzy Mieszkańcy Smolca i okolic!

W styczniu bieżącego roku próbowaliśmy wdrożyć kalendarz wydarzeń w naszej miejscowości, bo jak sami często zauważacie, wiele imprez pokrywa się terminowo, a z kolei w innych dniach nic się nie dzieje. Wówczas nie udało się wdrożyć tej inicjatywy z uwagi na małe zainteresowanie podmiotów naszej miejscowości tym projektem, więc teraz zabraliśmy się do tego od drugiej strony. Najpierw powstał kalendarz, a liczymy na to, że zechcecie go Państwo na bieżąco uzupełniać dla dobra nas wszystkich, w tym również organizatorów wydarzeń – bo przecież robicie to wszystko dla ludzi, dajmy wiec im szansę na wzięcie udziału w tym, co proponujecie:).

Prosimy kierujących instytucjami, zarządy stowarzyszeń, liderów grup nieformalnych o zgłaszanie do naszej redakcji planowanych imprez czy spotkań – z uwagi na rzetelność informacyjną nie możemy wpisywać do kalendarza imprez zgłaszanych przez naszych czytelników, jeśli nie reprezentują formalnie danej organizacji czy grupy. Jak sami Państwo widzicie, istnieje możliwość dołączenia do kalendarza również plakatu, danych teleadresowych i innych ważnych dla przebiegu imprezy informacji.

Liczymy na Waszą współpracę, ale i też na uwagi mające na celu podniesienie funkcjonalności tego projektu.

Kalendarz wydarzeń widoczny jest już na głównej stronie oraz w nowej zakładce „Kalendarz” pod adresem http://smolec24.pl/calendar/

Redakcja sm24

3 komentarze

  1. Świetna inicjatywa!

     
  2. Kilkakrotnie zgłaszałam potrzebę stworzenia w necie informacji na temat dostępności naszej świetlicy wiejskiej. Kajet Sołtysa Centrum wydaje mi się niewystarczający i nie sprzyja przejrzystości w kwestii wynajmu tej naszej wspólnej infrastruktury. Stworzenie podobnej pkatformy informacyjnej stanowiło by idealne ułatwienie dla wszystkich organizacji, stowarzyszeń,firm czy osób fizycznych zainteresowanych wynajmem sal. Regulamin wynajmu jest ogólnie dostępny, dlatego pozostaje tylko ułatwić dostęp do informacji w sprawie distępności świetlic. Z pewnością ułatwi to również życie i działanie, bardzo zapracowanemu Sołtysowi Centrum, Gminie przyniesie większe dichody-bo jest szansa, że nie będzie wolnych przebiegów w wykorzystywaniu sal, a mieszkańcy będą w każdej chwili mogli sprawdzić dostępność. Poproszę!

     
  3. Zgadzam się z Anią i przypominam, że sołtys Centrum obiecał, że poda te dane do powszechnej wiadomości. Można by umieścić na stronie wydarzeń.

     

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *