Pages Navigation Menu
reklama

Smolecki Klub Przedsiębiorczości zaprasza mieszkańców całej Gminy Kąty Wrocławskie na nieodpłatne porady podatkowo-prawne!

Smolecki Klub Przedsiębiorczości zaprasza mieszkańców całej Gminy Kąty Wrocławskie na nieodpłatne porady podatkowo-prawne!

Smolecki Klub Przedsiębiorczości , który właśnie rozpoczął tworzyć swoje struktury, wspólnie z Fundacją Ogrody Twojego Sukcesu miał przyjemność poprowadzić stoisko podczas V Smoleckiej (za)Dyszki, gdzie nasi doradcy udzielali bezpłatnych porad prawnych i podatkowych. Pierwszym z naszych działań jest organizacja stałych nieodpłatnych konsultacji dla wszystkich mieszkańców Gminy Kąty Wrocławskie. Doradca podatkowy i księgowy oraz radca prawny i prawnik będą do Państwa dyspozycji w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Pierwsze konsultacje już w najbliższy czwartek 6 lipca od godziny 16.00 w biurze ubezpieczeń w Smolcu przy ul. Różanej 1.  Konsultacje odbywają się także dzięki wsparciu ze środków gminy Kąty Wrocławskie w ramach działalności wspomagających rozwój gospodarczy w tym rozwój przedsiębiorczości.

Zapisy: Hieronim Kuryś – 605 745 010

Serdecznie zapraszamy

Hieronim Kuryś

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *