Pages Navigation Menu
reklama

Sprawozdanie z zebrania wiejskiego w sprawie psów i parkowania przy ul. Ogrodowej

Sprawozdanie z zebrania wiejskiego w sprawie psów i parkowania przy ul. Ogrodowej

W czwartek 28 września odbyło się zebranie wiejskie dla Smolca Zatorze dotyczące kwestii wałęsających się po Smolcu psów oraz samochodów parkujących wzdłuż ul. Ogrodowej (od skrzyżowania z ul. Główną do ul. Sadowej). W zebraniu wzięło udział 42 osoby, w tym wszyscy sołtysi oraz radni Smolca oraz dzielnicowy Dariusz Dydyła. Po miejscami burzliwej dyskusji przyjęto następujące ustalenia:

  •  wałęsające się po wsi psy należy fotografować i zgłaszać do Urzędu Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie, w dni powszednie w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu 71 390 72 08. W dni wolne i po godzinach pracy telefonicznie do dzielnicowego pod numerem 600 235 890 lub na komisariat policji w Kątach Wrocławskich: 71 316 65 07 lub 71 391 17 20.  W przypadku odmowy interwencji, należy zgłosić ten fakt z podaniem daty i godziny zgłoszenia swojemu radnemu.

 

  • kwestia zaparkowanych przy ul. Ogrodowej samochodów, które tarasują czasem swobodne mijanie się dwóch aut na tej ulicy, zostanie ponownie podjęta po wycięciu drzew przy nowym osiedlu. Sprawa jest już w toku i w niedługim czasie powinna być zgoda na wycinkę.  

 

 

One Comment

  1. myślę że problem parkowania samochodów nie zniknie po wycince drzew. właściciele powinni parkować równolegle do drogi a nie prostopadle.

     

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *