Pages Navigation Menu
reklama

Towarzystwo Przyjaciół Smolca zaprasza…

Towarzystwo Przyjaciół Smolca zaprasza…

Właśnie przybył Smolcowi czterotysięczny mieszkaniec. Z deklaracji dot. wywozu śmieci wynika, że jest nas półtora raza więcej. Potencjał więc mamy jak nie najmniejsze miasteczko! Jednak to przecież wiejskie klimaty przyciągnęły nas właśnie tu. Ilość mieszkańców nie przekłada się jednak na jakość samej miejscowości. Jej infrastrukturę, zaplecze kulturalne, oświatowe, sportowe. Ciągle sporo jest do zrobienia. Mamy jednak ogromny potencjał – to ludzie, którzy tu mieszkają od powojnia; to również ludzie, którzy przyjeżdżają do Smolca chcąc osiąść tu na dłużej. Ludzie często z zapałem, aby coś zrobić wokół siebie. Ale jak? Ale gdzie? Ale z kim?

Kilka lat temu podobni zapaleńcy utworzyli Towarzystwo Przyjaciół Smolca. Organizację, która ma na celu nie tylko zrzeszać, ale i umożliwiać działania na różnych polach.

Do czego serdecznie zapraszamy.

W dniu 22. lutego (środa), o godz. 19:00 zapraszamy chętnych do świetlicy wiejskiej (przy ul. Głównej 47) na spotkanie, na którym chcielibyśmy przybliżyć działalność Stowarzyszenia. Na spotkaniu będzie można złożyć deklarację członkowską.

 

Do zobaczenia,

Joanna Dereń-Maciejewska
Prezes Towarzystwa Przyjaciół Smolca

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *