Pages Navigation Menu
reklama

VII Smolecka (za)Dyszka przeszła do historii

VII Smolecka (za)Dyszka przeszła do historii

Kolejna, już siódma edycja biegu wokół Smolca czyli Smolecka (Za)Dyszka przechodzi do historii. Ta impreza to nie tylko największe smoleckie wydarzenie sportowe, ale również impreza, która świetnie mobilizuje naszych i okolicznych mieszkańców do współdziałania, mocno integruje lokalną społeczność i uczy młodzież społecznego zaangażowania w ramach wolontariatu. Dzięki małemu pospolitemu ruszeniu znów udało się smolczanom stworzyć imprezę na wysokim poziomie, która komentowana i oceniana jest bardzo pozytywnie daleko poza granicami naszej gminy czy nawet powiatu. I jest to bez wątpienia zasługa wszystkich zaangażowanych osób, od organizatorów, przez wolontariuszy, naszą Gminę, licznych sponsorów i partnerów ze Smolca i okolicy, naszych seniorów i strażaków na mieszkańcach Smolca i okolicznych skończywszy, ponieważ oni kibicują zawodnikom na całej trasie i cierpliwie znoszą utrudniania w ruchu.

Najszybciej na mecie (za)Dyszki pojawił się Veretsyi Pavlo z czasem 31.36 netto, a wśród pań pierwsze miejsce wybiegała Valentyna Kiliarska (38:41 netto).
W kategorii lokalnej Smoleck/Krzeptów zwyciężył Jakub Radecki (39:34 netto) przed Adrianem Kosem (39:53 netto) oraz Krzysztofem Adamskim (41:30 netto).
Z pań najszybszą okazała się Aneta Imielska z czasem 45:01 netto, a za nią Martyna Staśkiewicz z Krzeptowa (45:53 netto) oraz Katarzyna Dżusajew (48:25 netto). Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy ponownie do Smolca już za rok 
Pełne wyniki >TUTAJ<

GALERIA ZDJĘĆ

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *