Pages Navigation Menu
reklama

Wygrana zapaśników z gminy Kąty Wrocławskie 

Wygrana zapaśników z gminy Kąty Wrocławskie 

Wiele medali oraz sensacyjna wygrana zapaśników z gminy Kąty Wrocławskie w punktacji drużynowej podczas Otwartych Mistrzostw Powiatu Wrocławskiego w zapasach, który odbył się 14 kwietnia w Smolcu. Drużyna naszych Tygrysów pod okiem trenerów Grzegorza Graczykowskiego i Hieronima Kurysia wyprzedziła Bielawę i Wałbrzych. Tuż za podium uplasował się Wrocław i Jelenia Góra. Fantastyczna atmosfera i wielkie emocje towarzyszyły podczas zaciętych momentami zażartych walk w hali Szkoły Podstawowej w Smolcu. Ogromne podziękowania dla naszego lokalnego samorządu Gminy Kąty Wrocławskie i Powiatu Wrocławskiemu oraz sołectwa Smolec za wspieranie takich inicjatyw i rywalizacji sportowej wśród dzieci i młodzieży. Dziękujemy również naszym lokalnym firmom za pomoc i wsparcie. Między innymi firma Doti , Magnat i Kluczyki Krzysztof oraz Piekarnia Harnaś, Ekojar i Stolarstwo Bielak.

Medale Tygrysów:

Brąz: Mateusz Miski, Lennox Dul, Maria Feldman, Szymon Wójcik, Michał Magia, Mikołaj Magia, Kamila Śliwka, Kacper Zawiślański.

Srebro: Igor Pawlicki, Jan Frąckiewicz, Wojciech Lower, Dominik Sitko, Aleksander Ellis, Filip Łyczywek, Mikołaj Kozera.

Złoto: Kamil Łukawski, Tymoteusz Nowotka, Maksymilian Zarówny, Mateusz Banaś.

Kamila Cichowska

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *