Pages Navigation Menu
reklama

Wyniki wyborów do rady miejskiej oraz na urząd burmistrza naszej gminy

Wyniki wyborów do rady miejskiej oraz na urząd burmistrza naszej gminy

Poniżej publikujemy za Państwową Komisją Wyborczą wyniki niedzielnych wyborów samorządowych z 21 października 2018 r., w których frekwencja wyniosła w naszej gminie: 57,16%


Z naszego okręgu wyborczego, 5 miejsc przypadło następującym kandydatom:

Katarzyna Łapińska-Szymańska – 491 głosów, 17.72%
Sebastian Kotlarz – 328 głosów, 11.84%
Piotr Sobko – 296 głosów, 10.68%
DROŻDŻ Danuta 210 głosów, 7.58%
Krzysztof Bujak 189 głosów, 6.82%


 

W skali całej gminy do rady miejskiej mandat otrzymały następujące osoby z podziałem na przynależność do poszczególnych komitetów wyborczych:

Wojciech Wójcik KW Prawo i Sprawiedliwość
Jarosław Wojciechowski KWW Antoniego Kopcia
Czesław Pudlik KWW Antoniego Kopcia
Grzegorz Pacyna – KWW Łukasz Zbroszczyk
Dorota Smak KWW Łukasz Zbroszczyk
Tomasz Giniewski – KWW Łukasz Zbroszczyk
Danuta Drożdż – KWW Antoniego Kopcia
Krzysztof Bujak – KWW Antoniego Kopcia
Katarzyna Łapińska-Szymańska – KWW Łukasz Zbroszczyk
Sebastian Kotlarz – KWW Łukasz Zbroszczyk
Piotr Sobko KWW Łukasz Zbroszczyk
Gabriela Feldman – Prawo i Sprawiedliwość
Antoni Kopeć – KWW Antoniego Kopcia
Jerzy Osiński – KWW Antoniego Kopcia
Anna Skórczak – KWW Łukasz Zbroszczyk
Grzegorz Mitek KWW Łukasz Zbroszczyk
Wanda Laszczyńska KW Prawo i Sprawiedliwość
Grzegorz Kołcz – KWW Antoniego Kopcia
Beata Czuchrowska – KWW Antoniego Kopcia
Łukasz Zbroszczyk KWW Łukasz Zbroszczyk
Anna Herbut – KWW Łukasz Zbroszczyk


 

Tym samym poszczególne komitety zdobywają:

KWW Łukasz Zbroszczyk – 10 mandatów

KWW Antoniego Kopcia – 8 mandatów

KW Prawo i Sprawiedliwość – 3


 

Podział mandatów na poszczególne komitety wyborcze:


Więcej na PKW: >TUTAJ<    Zakładka: Wyniki wyborów do rady miasta:


Kandydaci na burmistrza:


Wyniki z trzech obwodowych komisji wyborczych na terenie naszego okręgu wyborczego (komisja nr 5 w świetlicy wiejskiej + komisja nr 4 w szkole podstawowej + komisja nr 6 w Mokronosie Dolnym (świetlica wiejska)

1. Marta Dudziec-Osiecka – 89 +115+56 =260

2. Antoni Kopeć – 399+385+283=1067

3.  Jacek Selwesiuk – 175+305+130=610

4. Łukasz Zbroszczyk – 237+433+199=869


Wyniki z całej gminy z Państwowej Komisji Wyborczej. Zakładka Wyniki głosowania i wyborów burmistrza >TUTAJ<


Druga tura 4 listopada rozegra się pomiędzy dotychczasowym burmistrzem:

Antonim Kopciem (3 823 głosów – 37.34 %)

oraz

Łukaszem Zbroszczykiem (3 239 głosów i 31.64 %).

584 głosy różnicy.


TAS

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *