Pages Navigation Menu
reklama

Zapraszamy na Magiczne Walentynki w Smolcu już w najbliższą niedzielę 18 lutego

Zapraszamy na Magiczne Walentynki w Smolcu już w najbliższą niedzielę 18 lutego

Takiej atrakcji dla dzieci i dorosłych jeszcze w Smolcu nie było  Iluzjonista i finalista programu „Mam Talent” Damian Kość wystąpi w Smolcu na  specjalnych pokazach iluzji dla dzieci i dla dorosłych z okazji Walentynek.  W programie rodzinnych walentynek oprócz pokazów dużej iluzji scenicznej dla dorosłych będzie również iluzja dla dzieci oraz świetne animacje z konkursami i zabawą. Organizatorzy zapewniają bufet dla dzieci i dla dorosłych.

Zapraszamy do rezerwacji biletów pod nr telefonu 605 745 010. Ilość miejsc ograniczona ?

4 komentarze

 1. Zaserwuj 3 godziny zabawy dla siebie i całej swojej rodzinie! Jest to nasz nowatorski projekt skierowany do naszych mieszkańców w ramach integracji rodzinnej można zafundować nie lada gratkę dzieciom, między innymi cała masa różnego rodzaju konkursów i zabaw oraz mikroiluzja i animacje, które poprowadzą dwie zawodowe animatorki. Balony, malowanie twarzy czy sceniczny pokaz iluzji dla dzieci powinien przenieść je w krainę magi i czarów. Z kolei dla starszej młodzieży i dorosłych odbędzie się prawdziwy godzinny pokaz dużej iluzji dla dorosłych ze znikającymi i latającymi przedmiotami i ludźmi. W przerwach przez cały okres tej niezwykłej animacji i iluzji, będzie do dyspozycji bufet z poczęstunkiem dla dzieci oraz bufet dla dorosłych. Ponadto będzie można osobiście spotkać się z naszym czarodziejem i sprawdzić jego umiejętności podczas mikroiluzji na wyciągnięcie ręki. Całość potrwa ok. 3 godzin i mamy nadzieję, że będą to trzy godziny wyjątkowych wrażeń i uśmiechu na waszych twarzach, bo z pewnością dzieci będą w niebo wzięci. Pozdrawiam i zapraszam do rezerwacji biletów póki jeszcze są dostępne – 605 745 010

   
 2. Jaka cena?

   
 3. Prosimy o cenę i godzinę rozpoczęcia
  imprezki Walentynkowej ?
  Dziękuję i pozdrawiam.

   
 4. Coraz więcej chętnych coraz mniej wejściówek. Bilety są dostępne z dopłatą 35 zł. w Biurze Ubezpieczeń w Smolcu przy ul. Różanej 1 codziennie w godzinach 9.00 – 18.00. Ilość miejsc ograniczona a wszelkich szczegółów udzielamy przez całą dobę pod numerem telefonu 605 745 010. Impreza walentynkowo-integracyjna z iluzją i animacją dla całych rodzin potrwa od 16.00 do 18.30. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji miejsc.

   

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *