Pages Navigation Menu
reklama

Będzie się działo w ten weekend w Smolcu :)

Będzie się działo w ten weekend w Smolcu :)

Zapowiada się weekend obfitujący w wydarzenia. Już w piątek (11 grudnia) rusza bowiem wyjątkowe wydarzenie czyli Artystyczny kiermasz świąteczny w Pracowni „Siedem Kruków” przy ulicy Różanej 17. Organizatorzy zapraszają serdecznie po nietuzinkowe, niepowtarzalne i jedyne w  swoim rodzaju upominki dla najbliższych. Po zakupach zaś w bezstresowej atmosferze proponują herbatę przy buzującym kominku. Więcej >TUTAJ<.

plakat

W sobotę 12 grudnia 2015 r. rozpoczyna się Finał Szlachetnej Paczki. Wszystkie potrzebujące rodziny ze Smolca i okolicy znalazły w ekspresowym tempie swoich darczyńców i od jutra przez dwa dni cała ekipa wolontariuszy pod dowództwem liderki, Karoliny Głowiak będzie dostarczać paczki. Czeka ich naprawdę ogrom pracy, trzymamy za nich kciuku i bardzo się cieszymy, że mamy ludzi o tak dobrych sercach, zarówno w osobach wolontariuszy, jak i darczyńców. Wielka sprawa. Rozmowę z Karoliną Głowiak znajdziecie >TUTAJ<.

slider_paczka2

Podczas gdy wolontariusze Szlachetnej Paczki będą okupować w sobotę mała salę świetlicy wiejskiej, w dużej o godz. 16 rozpocznie się tradycyjna wigilia Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów pod przewodnictwem szefowej, Pani Haliny Wiśniowskiej. Oprócz seniorów i ich przyjaciół z wdzięcznością uczestniczą w niej zawsze władze powiatowe i gminne, smoleccy księża, a w tym roku zostali zaproszeni również wszyscy trzej sołtysi oraz rady sołeckie, by wspólnie świętować i lepiej się poznać.

 

20150307_161526

Natomiast w niedzielę 13 grudnia od godz 8:00 do 15:00 w swe podwoje również na coroczny świąteczny kiermasz zaprasza dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie. Będzie można kupić piękne ozdoby, prezenty oraz pyszne ciasta przygotowane przez rodziców naszych dzieci. Przewidujemy również niespodzianki.

slider_choinka

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *