Pages Navigation Menu
reklama

Bezpłatny kurs komputerowy w Smolcu

Bezpłatny kurs komputerowy w Smolcu

Towarzystwo Przyjaciół Smolca informuje o możliwości udziału w bezpłatnym  szkoleniu komputerowym, które planowane jest w najbliższych tygodniach w Smolcu (termin do uzgodnienia z grupą zainteresowanych).

Powyższy projekt realizowany jest przez firmę EI GLOBAL , która zgłosiła się do nas z tym pomysłem, a kieruje go do osób w wieku 25 – 64 lata (górna granica wieku uczestnika). Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego – Przyjazny komputer:), stąd uczestnictwo  – jak nas poinformowała przedstawicielka firmy pani Magdalena Ostrowska – jest całkowicie bezpłatne. Firma zapewnia również sprzęt komputerowy na zajęciach. Wystarczą więc jedynie chęci do nauki i spełnienie minimum jednego z kryteriów:
– wykształcenie co najwyżej średnie
– wiek 50+
– brak zatrudnienia powyżej 6 miesięcy

Firma El Global proponuje do wyboru dwa warianty szkolenia: początkujący (56 godzin) – skierowany do osób, które nie potrafią obsługiwać komputera lub robią to w bardzo minimalnym zakresie – oraz zaawansowany (120 godzin) – obydwa zakończone certyfikatem ECDL. Jak już wspomnieliśmy, zajęcia będą się odbywać w Smolcu („stary” Smolec), po ustaleniu z grupą dogodnego dla wszystkich terminu.  Towarzystwo Przyjaciół Smolca pośredniczy jedynie w zorganizowaniu grupy, dlatego  wszelkie szczegóły proszę ustalać bezpośrednio z organizatorem – na stronie www.przyjazny-komputer.pl oraz pod numerem telefonu 508 361 853 (co oczywiście nie zwalnia od zapoznania się z regulaminem szkolenia, zamieszczonym na stronie organizatora :)

Skorzystajmy sami, bądź przekażmy tę informacje swoim bliskim. Serdecznie zapraszamy!

Edyta Niemczynowska – Frąckiewicz
Wiceprezes Towarzystwa Przyjaciół Smolca

No Comments

Trackbacks/Pingbacks

  1. Zakończenie kursu komputerowego – gratulujemy! | Smolec 24 – Poznaj Smolec z lepszej strony - […] – Przyjazny Komputer, na który zapraszaliśmy Państwa w styczniu br. – szczegóły TUTAJ Uczestnictwo w kursie było bezpłatne. Do ostatniego dnia grupa…

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *