Pages Navigation Menu
reklama

Cudze chwalicie, swego nie znacie – Ekojar Centrum Ogrodnicze

Cudze chwalicie, swego nie znacie – Ekojar Centrum Ogrodnicze

W cyklu „Cudze chwalicie, swego nie znacie” prezentujemy dziś kolejną smolecką firmę – Ekojar Centrum Ogrodnicze. Ponieważ zbliża się wiosna i za chwilę pełną parą ruszą prace w ogrodzie i wokół domu, warto poznać sprawdzonego lokalnego partnera, który pomoże, doradzi i zaopatrzy nas we wszystko, co potrzebne do prac ogrodowych.

Od 2013 roku Ekojar prowadzi w Smolcu przy ul. Głównej  3b (wylot na Pietrzykowice) centrum ogrodnicze. Od samego początku firma była też jednym z głównych sponsorów Smoleckiej (za)Dyszki, która fundowała smolczanom wysokiej jakości sprzęt ogrodniczy. A już od 2006 roku firma zajmuje się m.in. sprzątaniem, odśnieżaniem oraz pielęgnacją zieleni na terenach przemysłowych jak i przydomowych. Jedną z głównych marek, które są w sprzedaży jest Stiga. Stiga została właśnie partnerem biznesowym Śląska Wrocław.

10407646_388225271358099_8515450919092864508_n

Ekojar oferuje Państwu sprzedaż i serwis markowego sprzętu do pielęgnacji zieleni i odśnieżania. Oprócz powyższego, firma prowadzimy także dystrybucję mebli ogrodowych, drewutni, placów zabaw, roślin, nasion, środków ochrony roślin, olejów silnikowych, narzędzi, opryskiwaczy, kostki brukowej, materiałów ściernych i wielu innych.  Ekojar dysponuje własnym samochodem dostawczym i po indywidualnych ustaleniach, istnieje możliwość dostawy i odbioru sprzętu bezpośrednio u klienta, co jest bardzo wygodne.

Serwis obejmuje:

– naprawę sprzętu o napędzie elektrycznym
– naprawę sprzętu o napędzie spalinowym
– naprawę kosiarek samojezdnych z siedziskiem
– naprawę sprzętu komunalnego
– serwis gwarancyjny silników Briggs & Stratton
– serwis gwarancyjny silników Honda
– serwis gwarancyjny silników GGP

images_largeBig_10558_252_190_adaptive

Zapraszamy serdecznie
do odwiedzin w siedzibie firmy oraz na stronie www i fanpagu.

One Comment

  1. Witam serdecznie, poszukuje firmy do skoszenia trawy na naszych działkach w kątach wrocławskich. To ok 4.5ha. Wysoka trawa. Czy oferują Państwo taką usługę? Jaki byłby koszt? I czy razem z wywozem skoszonej trawy? Czy wystawiają Państwo fakturę? Dziękuję. Pozdrawiam serdecznie, Iwona Stolarczyk, R-Quadrat

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *