Pages Navigation Menu
reklama

Transmisja z debaty kandydatów na burmistrza oraz sondaż wyborczy

Transmisja z debaty kandydatów na burmistrza oraz sondaż wyborczy

6 czerwca o godz. 18:00 portal nasz transmitował na żywo debatę kandydatów na burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie, którą przygotowaliśmy wspólnie z Gazeta Ślężańska. Zapis debaty można zobaczyć pod linkiem >TUTAJ< Poniżej wyniki sondażu przeprowadzonego po debacie kandydatów:

**************************************
Szanowni Państwo,

wraz z Gazeta Ślężańska zapraszamy Państwa na transmisję z debaty kandydatów na urząd Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie. Debata z udziałem Piotr Michał Chmurzyński, Maciej Klimowicz, Borys Błaut – Kandydat na Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie oraz Julian Żygadło – kandydat na Burmistrza Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie, a bez udziału publiczności odbędzie się w budynku Sky Tower w ALYKI Restauracja w najbliższą niedzielę 6 czerwca o godz. 18:00 i poprowadzi ją redaktor Naczelny Gazety Ślężańskiej, Robert Krajewski.

Debata będzie transmitowana w czasie rzeczywistym przez oba portale (fb.com/gazetaslezanska oraz  fb.com/Smolec24) dzięki uprzejmości Tutek Media House. Zachęcamy Państwa do wpisywania w komentarzach (lub przesyłania pod redakcja@gazetaslezanska.pl lub kontakt@smolec24.pl) pytań, które Państwa zdaniem warto zadać kandydatom podczas debaty. W naszych redakcjach wybierzemy w naszej ocenie najważniejsze pytania i zadamy je kandydatom.

 

 

2 komentarze

  1. To będzie piękny Show jednego Człowieka. Brawo za zorganizowanie z takim rozmachem tej debaty. Podniosło to prestiż Gminy na wyższy level. Dziękuję jako Obywatel.

  2. Mam pytanie do wszystkich kandydatów, które powtarzam już od wielu lat: co z uchwałą krajobrazową??? Załatwiłaby sprawę obskurnych reklam umieszczanych na resztkach zieleni, na płotach i nawet na znakach drogowych. Przyspożyłaby przy tym dodatkowy (niemały) zysk gminie (sołectwom). Była pani wiceburmistrz mówiła mi w połowie 2018 r., że już jest prawie gotowa!!!??? Sołtys też jest bezradny. Czy nareszcie ktoś ukróci dyktaturę deweloperów na osiedlach (w gminie), czy ktoś wymusi na nich włączenie się w inwestycje infrastrukturalne, zapewnienie właściwej komunikacji z nowobudowanych „koszar” np. w „Nowym Smolcu”, czy Krzeptowie???

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *