Pages Navigation Menu
reklama

DIALAB Laboratoria Medyczne – cudze chwalicie, swego nie znacie

DIALAB Laboratoria Medyczne – cudze chwalicie, swego nie znacie

DIALAB to dynamicznie rozwijający się zespół Laboratoriów Medycznych w regionie Wrocławia i Dolnego Śląska. Powstał w 2001 roku z inicjatywy i środków własnych założycieli. Naszym celem jest zapewnienie pacjentom i klientom medycznym najwyższego poziomu obsługi i jakości wyników badań na każdym etapie procesu diagnostyki laboratoryjnej.

W naszej ofercie posiadamy pełen zakres badań analitycznych, mikrobiologicznych i specjalistycznych wykonywanych dla jednostek medycznych.

W naszych pracowniach zatrudniamy wysoko wykwalifikowany personel, posiadający wieloletnie doświadczenia w szerokim zakresie badań dla lekarzy wielu specjalizacji, szpitali i pacjentów indywidualnych. Ich jakość jest wysoko oceniana przez klientów medycznych i pacjentów.

Założone cele rozwoju działalności laboratoryjnej osiągamy poprzez:

  • Wysoki poziom kwalifikacji naszego personelu (rejestracja i pomoc w doborze badań, informacja w trakcie trwania badania, pobieranie materiałów najnowszymi metodami dostosowanymi indywidualnie do Pacjenta, dostęp do wyników zaraz po ich wykonaniu i zatwierdzeniu przez uprawnionego diagnostę),
  • Doświadczony personel pobierający krew w naszych punktach pobrań, specjalizujący się w pobieraniu krwi od dzieci,
  • Aparaty, odczynniki, metody badań i wyposażenie najnowszej generacji,
  • Certyfikaty jakości, potwierdzające wysoki poziom wykonywanych badań,
  • Zdalny dostęp do wyników przez Internet zaraz po wykonaniu badania (wyniki autoryzowane Kwalifikowanym Podpisem Elektronicznym),
  • Wyniki badań analitycznych i mikrobiologicznych dostępne na życzenie w języku angielskim,
  • Bezpośredni kontakt z pracowniami w przypadku konieczności konsultacji oraz szybkiej reakcji zwrotnej w przypadku wyników wskazujących na zagrożenie zdrowia lub życia Pacjenta.

Obecnie obsługujemy w szerokim zakresie Pacjentów indywidualnych, praktyki lekarskie wielu specjalności, podmioty lecznicze, szpitale oraz inne laboratoria z nami współpracujące. Wszyscy nasi Klienci, poza odbiorem przez kurierów badań laboratoryjnych, mogą kierować Pacjentów do naszych punktów pobrań zlokalizowanych we Wrocławiu, Świdnicy i Namysłowie.

Nasze laboratorium prowadzi systematycznie wewnętrzną kontrolę jakości w oparciu o systemy informatyczne oraz regularnie bierze udział w corocznym sprawdzianie wiarygodności badań, organizowanym przez Centralny Ośrodek Badania Jakości w Warszawie zawsze otrzymując certyfikat potwierdzający wysoką jakość naszych badań. W przypadku badań pilnych oraz wyników skrajnych oferujemy profesjonalny kontakt z lekarzem specjalistą danej dziedziny.

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.dialab.pl , w której znajdą Państwo szczegółowe informacje odnośnie godzin pracy naszych punktów pobrań i zakresu realizowanej oferty badań laboratoryjnych.

Punkt pobrań znajduje się również w Smolcu w Centrum Medycznym SONOMED,  ul. Hebanowa 1:

PUNKT CZYNNY :  

  Poniedziałki 7:30 – 10:00  
  Środy 7:30 – 10:00  
       

ODBIÓR WYNIKÓW:     

  Poniedziałki  7:30 – 11:00
     
  Środy  7:30 – 11:00
  Czwartki  8:00 – 20:00
  Soboty  10:00 – 13:00

W razie pytań dotyczących badań laboratoryjnych prosimy o kontakt pod nr.tel. 71 332-31-96.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *