Pages Navigation Menu
reklama

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

Zapraszamy dziś na rozmowę z Panią Dominiką, właścicielką smoleckiej kwiaciarni Zielony Zakątek. Natomiast z okazji Dnia Kobiet Redakcja smolec24.pl życzy wszystkim Paniom ze Smolca samych słonecznych dni, spełnienia marzeń, tylu par butów i torebek, ile sobie tylko zażyczycie, mnóstwa radości oraz doceniania na co dzień przez brzydszą połowę społeczeństwa ;)  Jak powiedział kiedyś Pierre de Brantome Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.

SM24: Jak długo działa już Pani kwiaciarnia?

– Kwiaciarnię Zielony Zakątek, przy ul. Głównej 50 (obok baru Swojak), otworzyłam we wrześniu ubiegłego roku. Coraz więcej osób nas kojarzy i odwiedza, a my wciąż rozszerzamy ofertę.

SM24: Jak widzimy oprócz kwiatów zarówno ciętych, jak i doniczkowych ma Pani wiele innych rzeczy do zaoferowania.

– Tak, to prawda, oferujemy różnorodne kwiaty cięte na wiele okazji, ale także doniczkowe, jak bratki, prymulki, hiacynty czy żonkile. Klient kupi u nas także różne dodatki, jak kartki okolicznościowe, torebki na prezenty, figurki, świece, ozdobne osłonki na doniczki oraz różne inne miłe dla oka drobiazgi.kwiaciarnia Smolec

SM24: Rozmawiamy tuż przed Świętem Kobiet, jakie kwiaty cieszą się teraz największym powodzeniem?

– Kiedyś w Dzień Kobiet bezwzględnie królowały goździki, teraz najchętniej kupuje się u nas róże dla pań.

SM24: Czy stroiki i wieńce, które możemy u Pani podziwiać, to Pani dzieło.

– Tak, przygotowujemy stroiki zarówno z kwiatów ciętych, jak i tych trwalszych sztucznych. W okresie adwentu robimy piękne wieńce adwentowe, a gdy przychodzi wiosna, robimy wieńce i stroiki wiosenne, jak choćby te tutaj przyozdobione dodatkowo muszelkami. Można je wykorzystać na różne okazję, zawiesić na drzwiach czy furtce, ale także użyć do ozdoby domu czy mieszkania. Każdy znajdzie coś dla siebie.

SM24: Czy udając się na pogrzeb, można w Pani kwiaciarni zamówić wieniec czy wiązankę żałobną?

– Oczywiście, mamy w stałej ofercie wiązanki i na życzenie przygotujemy także wieńce. Jak widać mamy również znicze i wkłady do nich, wszystko, więc co może być potrzebne podczas pogrzebu.

SM24: Rozumiem, że z okazji tych bardziej wesołych wydarzeń, jak np. ślub i wesele też można liczyć na pomoc Pani kwiaciarni?kwiaciarnia Smolec

– Zdecydowanie tak, wykonujemy bukiety ślubne i kompozycje kwiatowe. Możemy przyozdobić kościół czy salę weselną. Zapraszamy oczywiście również gości weselnych po kwiaty dla nowożeńców.

SM24: Czym jeszcze przyciąga Pani swoich klientów?

– Dbamy zawsze o fachową i miłą obsługę. Klienci mogą płacić u nas bezgotówkowo, co też jest czasem bardzo dużym ułatwieniem. Oferujemy ponadto usługę poczty kwiatowej. Już nie trzeba być na miejscu, aby obdarować kogoś kwiatami, wystarczy telefon do nas, a my w wybranym czasie dostarczymy pod wskazany adres kwiaty. Ostatnio dzwonił do nas nawet klient z Danii z prośbą, by dostarczyć kwiaty tu na miejscu, co niezwłocznie uczyniliśmy. Jesteśmy elastyczni i staramy się zawsze spełniać oczekiwania naszych klientów.

SM24: Pani Dominiko, serdecznie dziękujemy za rozmowę, również Pani z okazji Dnia Kobiet życzymy życia wyłącznie usłanego różami (bez kolców oczywiście) i dalszego rozwoju Pani kwiaciarni.

Kwiaciarnia Zielony Zakątek, ul. Główna 50, 55-080 Smolec, tel. 785 986 974

kwiaciarnia Smolec

kwiaciarnia Smolec

kwiaciarnia Smolec

kwiaciarnia Smolec

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *