Pages Navigation Menu
reklama

Dziś Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

Dziś Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

W Światowym Dniu Książki i Praw Autorskich mamy dla Was dobre wieści ze smoleckiego Klubu Książki „SZAFA”:

Drodzy Członkowie i Kandydaci na członków KK SZAFA (czyli wszyscy mieszkańcy Smolca i okolic)! Po ponad trzyletnim oczekiwaniu na jedną małą decyzję o powołaniu smoleckiej filii Biblioteki Gminnej w Kątach Wrocławskich – na co tracimy już powoli nadzieję (choć kosztuje to władze gminne jedynie środki na zatrudnienie na ¼ etatu pracownika obsługującego, bo całą resztę zapewniliśmy) – dzięki wsparciu finansowemu sołectwa mamy kolejną szafę do naszego klubu – i to nie byle jaką (patrz zdjęcia poniżej!). Siłami członków i sympatyków TPS jest już złożona, ustawiona i zapełniona. Będziemy w niej polecać najciekawsze naszym zdaniem pozycje książkowe, jakimi dysponujemy – a jest ich (tych ciekawych) tak dużo, że nie wiemy od których zacząć!

Niedawno zachęcaliśmy Was m.in. do zawikłanych historii kryminalnych Agaty Christie (czytaj więcej), dziś powołujemy do życia zakładkę „POLECANE”.

Przeczytałeś u nas coś interesującego – podziel się z innymi! Napisz kilka zdań recenzji, a wybrana przez Ciebie książka trafi do klubowej witrynki wraz z Twoją opinią, którą opublikujemy również na naszej stronie!

Nie jesteś przekonany, czy chcesz korzystać z naszego zbioru? Zajrzyj do już gotowych recenzji i wybierz coś dla siebie (tutaj) – ZAPRASZAMY w każdą środę w godz. 18.30 – 20.00 do świetlicy wiejskiej przy ul. Głównej 47.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *