Pages Navigation Menu
reklama

Grzegorz potrzebuje naszej pomocy!

Grzegorz potrzebuje naszej pomocy!

Grzesiek ma 35 lat i choruje od urodzenia na zespół Smitha-Lemliego-Opitza. To wrodzona choroba metaboliczna. Jej podstawowe objaw to: wady budowy i wyglądu twarzy, deformacja kręgosłupa, wady oczu (zez, niedowidzenie), słabe napięcie mięśniowe, anomalie rąk i stóp, wady w układzie pokarmowym (często brak odruchu ssania, ulewania, gwałtowne wymioty, biegunki, zaparcia), niedorozwój nerek; wady ortopedyczne i neurologiczne, wady serca, mały przyrost masy ciała prawidłowego apetytu, niskie stężenie cholesterolu.

grzes_ulotkaPo 25 latach walki z nierównym, długodystansowym przeciwnikiem i po dwóch operacjach kręgosłupa, wygląda na to, że Grzegorz sam nie dobiegnie do mety. Musimy mu pomóc!

Na kręgosłupie Grześka utworzył się otwór z którego wycieka ropa i wystają implanty. Mama walczy o to, by nie wdała się sepsa.  Koszty związane z zakupem środków opatrunkowych, protein w proszku, lekarstw (witaminy C-1000 w dużych ilościach) oraz żywności wysokobiałkowej (dużo mięsa, jaja, ser żółty), a także z koniecznością wzmożonej higieny, znacznie przekraczają możliwości finansowe jego najbliższych.

Numer KRS: 0000505812

Nr konta bankowego: 36 9574 0005 2001 0016 5754 0001

Telefon kontaktowy: 531 654 885

 

Załączniki:
Wniosek o udzielenie wsparcia
Regulamin Fundacji
Umowa świadczenia indywidualnej pomocy
Regulamin Anioły z polotem

 

One Comment

  1. dla tych, co nie mają czasu czytać obszernych dokumentów: szukamy około 10 osób, które zadeklarowałyby comiesięczne wpłaty (np. 40 zł, może być mniej, super, gdy może być więcej) na okres roku. To pozwoli zapewnić Grzesiowi zakup choćby opatrunków, leków czy środków higieny. W zamian będziemy nasze Anioły na bieżąco informować o wszystkich ważnych wydarzeniach w życiu Grzegorza, jeżeli zechcecie to zorganizujemy Wam możliwość osobistego poznania Grzesia, a jeśli wyrazicie przy okazji chęć ofiarowania mu swojego czasu – to na pewno będzie zachwycony! Fundacja Smolec całość zgromadzonych środków przekaże Grzesiowi – bez żadnych potrąceń. Będziemy również informować Anioły z zespołu o sposobie wydatkowania Waszych pieniędzy i innych naszych pomysłach, dzięki którym chcielibyśmy nieść Grzesiowi radość. Pomaganie tak niewiele kosztuje…Dołącz do naszego zespołu!

Trackbacks/Pingbacks

  1. Grześ ma już swoją drużynę! | Smolec 24 – Poznaj Smolec z lepszej strony - […] od wielu lat cierpi na nieuleczalną chorobę Smitha–Lemliego–Opitza. (więcej >TUTAJ<). Grześ jest mieszkańcem Smolca, prawdziwym dżentelmenem, który swoją radością…

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *