Pages Navigation Menu
reklama

Trwa II Artystyczny Kiermasz Świąteczny w Pracowni „Siedem Kruków”

Trwa II Artystyczny Kiermasz Świąteczny w Pracowni „Siedem Kruków”

Wolisz zatłoczony market czy herbatę przy kominku? Pracownia „Siedem Kruków” znów serwuje antidotum na marketowe szaleństwa i serdecznie zaprasza na Artystyczny kiermasz świąteczny! Smolec24 obejmuje natomiast to wyjątkowe wydarzenie swym patronatem medialnym i będzie Was informować na bieżąco. W nieśpiesznej atmosferze będzie można sprostać corocznemu wyzwaniu – problem, co sprawić Najbliższym pod choinkę, rozwiąże się sam. Szkło, ceramika, obrazy, anioły, ręcznie szyte zabawki i torby, biżuteria, kartki okolicznościowe, przedmioty dekoracyjne i użytkowe – kolorowe, pieczołowicie wykończone i unikatowe – to wszystko w szerokim wyborze czekać będzie na miłośników rzeczy pięknych i niebanalnych w Pracowni „Siedem Kruków”. Kiermasz trwa od 11 do 20 grudnia, codziennie, w godz. 10-18:00, na rogatkach Wrocławia – w Smolcu (ul. Różana 17).
W sobotę 19.12 najmłodsi sympatycy rękodzieła będą mogli własnoręcznie przygotować ozdoby świąteczne podczas bezpłatnych warsztatów dla dzieci (obowiązuje mailowa rezerwacja miejsc – siedemkrukow@gmail.com).

A po warsztatach i zakupach Pracownia „Siedem Kruków” zaprasza na chwilę relaksu – można będzie zasiąść z herbatą przy buzującym kominku.
Więcej szczegółów znajdą Państwo w wydarzenia na Facebooku >TUTAJ

A >TUTAJ< znajdziecie zdjęcia z ubiegłorocznego kiermaszu. plakat<

Serdecznie zapraszamy!

One Comment

  1. Ja się piszę szczególnie na tę herbatkę przy kominku. :)

Trackbacks/Pingbacks

  1. Będzie się działo w ten weekend w Smolcu :) | Smolec 24 – Poznaj Smolec z lepszej strony - […] Zapowiada się weekend obfitujący w wydarzenia. Już w tę sobotę (11 grudnia) rusza bowiem wyjątkowe wydarzenie czyli Artystyczny kiermasz świąteczny…

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *