Pages Navigation Menu
reklama

II Smolecki Festiwal Pieroga – „smacznie aż do szpiku” startuje w najbliższą sobotę!

II Smolecki Festiwal Pieroga – „smacznie aż do szpiku” startuje w najbliższą sobotę!

Już 24 września 2016 r. zapraszamy Was serdecznie na kolejny ,,Smolecki Festiwal Pieroga – smacznie aż do szpiku„. Ta smaczna impreza z przesłaniem odbędzie się ponownie na boisku sportowym przy ul. Kościelnej. Festiwal startuje w samo południe, koniec spodziewany jest o 22.00, a całość poprowadzi charyzmatyczny Jakub Zalewski.
Każdy tu znajdzie coś dla siebie. W godz. 12:00 – 16:00 przewidziane są różne gry, zabawy i konkursy dla dzieci. Od 16:00 do 17:00 odbędzie się licytacja,  po niej do godz. 18:00 zapraszamy na występ zespołu ,,W stronę portu” (szanty), po nim do 19:00 sinful betis band ( pop), a w godz. 19:00-20:00 the trolls (rock), 20:00-21:00 cover band -półfinaliści Must Be The Music (pop) i wreszcie 21:00- 22:00 Garash finaliści Must Be The Music (nagrywają właśnie wspólną płytę z zespołem Eney i taką też muzę grają). Jak widzicie czeka nas wiele atrakcji dla dzieci, dorosłych oraz seniorów.

pierogi
Dmuchańce, trampoliny, kule wodne, straganiarki i straganiarze, gofry, kukurydza popcorn i PIEROGI (NO BA) – w sześciu smakach! Jakie smaki? Ta informacja będzie na deser:-)) Sztuka w cenie 2,5 zł (duża sztuka, żeby nie było wątpliwości :))

W tym roku naszym celem jest powiększenie rejestru potencjalnych dawców szpiku. Przeszkoleni wolontariusze będą pomagać i instruować jak skutecznie oddać próbkę i tym samym trafić do bazy potencjalnych dawców – można powiedzieć, że mamy Dzień Szpiku w Smolcu. Wolontariusze będą również odwiedzać domy i mieszkania smolczan, gromadzić materiał, ale również zapraszać na super zabawę – to już od wczesnych godzin porannych czyli od 9.00. O 12.00 będziemy informować,  ile próbek udało się zgromadzić.

Co jeszcze nas czeka? Catering i piwko rzecz jasna także. Mamy do dyspozycji miejsca siedzące pod zadaszeniem w dwóch dużych namiotach. Nie może się odbyć Festiwal Pieroga bez Teatru Ognia Insygnum – mam nadzieję, że zaszczycą nas swoim występem. Oczywiście nie może zabraknąć również naszych Aniołów z polotem – cała drużyna Grześka zostanie wyczytana i rozdane zostaną statuetki ANIOŁÓW Z POLOTEM.

Serdecznie zachęcamy lokalnych i okolicznych przedsiębiorców do włączenia się w piękną akcję pomocy innym w ratowaniu życia i zdrowia poprzez promocję podczas Festiwalu Pieroga. Prosimy o jak najszybsze przysyłanie zgłoszeń drogą mailową – przez kontakt na stronie Fundacji Smolec >TUTAJ< lub bezpośrednio telefonicznie 531 654 885. Dostępna forma promocji to: baner na płocie w czasie trwania imprezy lub sponsorowanie imprezy, rzeczy na licytację i na loterię.

Smolec24 z przyjemnością obejmuje patronat medialny na Festiwalem Pieroga. >TUTAJ< możecie zobaczyć relację z ubiegłego roku.

3 komentarze

  1. Bardzo się cieszę z Festiwalu pieroga ,ale czy organizator powiadomił klub sokół smolec o terminie imprezy.Jak się orientuje to w tym okresie klub rozgrywa 2 mecze o godz. 11 i 14.Konflikt interesów duży,a możliwość przełożenia meczy już nie możliwa.

  2. Witam Panie Piotrze,
    o planowanym w tym terminie Festiwalu było głośno już od stycznia. Mam również oficjalną zgodę na organizację imprezy naszego włodarza dobrem gminnym – czyli Burmistrza Gminy Katy Wrocławskie. Zastanawiam się, czy Klub Sokół zgłosił w Gminie,jakkolwiek, chęć przeprowadzenia meczy w tym czasie na boisku. Myślę, że dojdziemy, do porozumienia i nie będziemy się spierać, którą imprezę można przeprowadzić, a której nie, a może uda się razem w tym samym terminie – krew chłopaków na bank zdrowa i bez obciążeń, to się odnajdą w krwiobusie,a i o szpiku nie zapomną. Pierogi zostawimy na deser:-))

  3. Witam serdecznie,

    „Gratuluję” organizatorom doboru zespołów muzycznych. Rozumiem, że niektórych bawi jak co drugie słowo w utworze jest słowem powszechnie uważanym za wulgarne ale nie rozumiem dlaczego zmusza się mieszkańców Smolca do tego żeby musieli chować się w domach i zamykać okna, żeby uniknąć słuchania tego typu twórczości.

    Pozdrawiam

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *