Pages Navigation Menu
reklama

III Smolecka (za)Dyszka przeszła do historii!

III Smolecka (za)Dyszka przeszła do historii!

 

III Smolecka (za)Dyszka przeszła do historii! Dziękujemy Wam za liczne przybycie, ambitną walkę na trasie mimo deszczu i wiele pozytywnych emocji. Wybaczcie niedociągnięcia, mimo szczerych chęci nie wszystko układa się po naszej myśli, ale wierzcie nam, że naprawdę mocno się dla Was staramy :)

Serdeczne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację (za)Dyszki osób z Łukaszem Maciejewskim, dyrektorem biegu, na czele. Ale także dla członków Towarzystwa Przyjaciół Smolca, w szczególności dla Ewy Górskiej i Joanny Maciejewskiej, Magdaleny Preś oraz Małgorzaty Krupy, niezrzeszonych jeszcze Aliny Brzezickiej, Kazimierza Matkowskiego, Artura Wenne, Cezarego Lisiaka oraz Sylwii Kułakowskiej dla sołtysa Hieronima Kurysia oraz rady sołeckiej, Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów pod wodzą Pani Haliny Wiśniowskiej, smoleckim wędkarzom. Dziękujemy też bardzo naszym radnym Katarzynie Łapińskiej-Szymańskiej, Sebastianowi Kotlarzowi, Piotrkowi Sobce za ich wsparcie przy organizacji i w dniu zawodów,  Pani Mirosławie Honc, sołtysowi Krzeptowa za wzorowe zabezpieczenie trasy, punkt nawodnienia i wsparcie organizacji. Bez naszych smoleckich strażaków oraz kilkudziesięciu wolontariuszy niemożliwe byłoby zabezpieczenie trasy, no i przygotowanie tak pysznej i sławnej już w okolicy strażackiej grochówki. Kobietom Na Medal z Ireną Trzęsicką na czele dziękujemy za promowanie biegu i pomoc przy biegach dziecięcych. Żłobkowi Maluchy i Spółka za organizację wyjątkowego biegu dla najmłodszych, który wzbudza dla wielkie pozytywne emocji wśród dzieci i ich rodziców. Władzom Gminy Kąty Wrocławskie dziękujemy za wsparcie finansowe przy realizacji zadania, a Panu Staroście Romanowi Potockiemu oraz Panu Burmistrzowi Antoniemu Kopciowi za Patronat Honorowy nad biegiem. Słowa uznania kierujemy także pod adresem naszych licznych sponsorów, ich pełną listę można znaleźć >Tutaj<, za ich wielkie wsparcie i dobre pomysły. Patronom medialnym niezależnemu tygodnikowi Gminy Kąty Wrocławskie Naszym Kątom oraz portalowi sportowemu www.sportgame.com.pl  a ich wkład w promocję i relację z biegu. Wszystkim kibicom mimo deszczu jesteśmy wdzięczni za doping, który pomagał w zmaganiach ze sobą samym i pogodą. Dzięki Wam wszystkim udaje nam się zorganizować tak wspaniałą imprezę biegową. DZIĘKUJEMY!

Do zobaczenia już za rok!  Oficjalne wyniki dostępne na http://www.zmierzymyczas.pl/wyniki.html

Tomasz Soróbka

 

 

Galeria Gosi Skoczylas

*****************************************

W najbliższą sobotę 27 czerwca 2015 r. o godz. 16:00 wystartujemy z ul. Kościelnej w biegu atestowaną przez PZLA trasą na 10 km. Dla przypomnienia informujemy, że regulamin biegu znajduje się pod http://www.zmierzymyczas.pl/images/regulaminy/regulaminSmolec.pdf

Biuro Zawodów (na boisku sportowym przy. ul. Kościelnej) będzie czynne w godz. 13:30 — 15:30. Prosimy zabrać ze sobą dowód osobisty do weryfikacji. Obok biura znajdują się szatnie, depozyt a także 25 miejsc w przedszkolu dla dzieci (3 — 7 lat) zawodników prowdzonym przez Maluchy i Spółka. Zwracamy się również z serdeczną prośbą o nie zwlekanie z przyjazdem do ostatniej chwili.

0215_zalMapka

Na trasie przygotowane będą dwa punkty z nawodnieniem (na 4 i 7 km), a w razie potrzeby również kurtyna wodna. Na mecie oprócz pamiątkowego medalu otrzymacie wodę oraz pyszną grochówkę przygotowaną przez smoleckich strażaków. Będzie możliwość wzięcia prysznica i umycia się. Po biegu zapraszamy Was do udziału w festynie z okazji Dnia Smolca.

W biurze zawodów będą też prowadzone zapisy na biegi dziecięce w kategoriach przedszkolaków, klas 1-3 i klas 4-6. Rodzice lub opiekunowie zapisują swoje dzieci. Biegi dla dzieci ruszą ok. godz. 18:30.

Przypominamy również, że w tym roku nasz bieg jest częścią Grand Prix Powiatu Wrocławskiego. Startujący w Smolcu mają szansę być klasyfikowani w GP pod warunkiem startu w dwóch następnych biegach cyklu tj. w Bielanach Wrocławskich i Długołęce jesienią br.


Źródło: www.sportgame.com.pl

PROSIMY NIE PARKOWAĆ NA TRASIE BIEGU!

Proszę wjeżdżać na ul. Kościelną, a parkingowi pokierują już na odpowiedni parking:
— ul. Kościelna przy szkole (2 parkingi przed i za szkołą),
— ul. Kościelna za kościołem,
— ul. Wierzbowa przy przychodni i przedszkolu,
— ul. Różana (proszę nie parkować na św. Floriana – trasa biegu)ul. Dworcowa przy dworcu PKP.

Życzymy sobie nawzajem dobrej pogody oraz wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń z udziału w III Smoleckiej (za)Dyszce.

Do zobaczenia w Smolcu.

Organizatorzy.

One Comment

Trackbacks/Pingbacks

  1. Wrocław 22.06.2015 | Blog Moni - […] czerwca będę biegła na 10 km w Smoleckiej (za)Dyszce Smolecka (za) Dyszka. Pierwszy taki start w mojej przygodzie z…

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *