Pages Navigation Menu
reklama

Kandydat z naszego regionu coraz bliżej Sejmu?

Kandydat z naszego regionu coraz bliżej Sejmu?

Hieronim Kuryś prowadzi nietypową kampanię wyborczą, nie widać jego twarzy na wielkich billboardach, banerach, nie ma spotów wyborczych, nie przeznacza wielkich sum na gazetki reklamowe. Mimo to odnosi się wrażenie, że wyrasta na lidera naszego regionu i swojej listy. Jak sam mówi, poseł, to nie nowy produkt, który trzeba reklamować, ma o nim świadczyć jego praca w swojej miejscowości, gminie i powiecie, z ludźmi i dla ludzi. Na co przeznacza środki, które mógłby wydać na kampanię wyborczą? Posłuchajcie wywiadu z kandydatem na posła. Ma też nietypowe i świeże pomysły na funkcjonowanie biur poselskich w naszym rejonie. Szczegóły znajdziecie na stronie www.kurys.net *

 

Posłuchajcie również rozmowy z Hieronimem Kurysiem w Polskim Radiu Wrocław 13 października 2015r. 

część I     część II

Jak zapowiedział tak zrobił. Za środki przewidziane na kampanię medialną, zakupił produkty pierwszej potrzeby, które rozdaje najbardziej potrzebującym oraz przeznacza na bezdomne zwierzęta.*

*Ogłoszenie wyborcze kandydata na posła Hieronima Kurysia 

6 komentarzy

 1. Dziękujemy wszystkim za ogromne serce i nieprawdopodobną życzliwość. Setki osób zaangażowało się w naszą kampanię wyborczą do sejmu. Jesteśmy wzruszeni i szczęśliwi wiedząc, że możemy zawsze na was liczyć, jeszcze raz bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy.

  Z poważaniem
  Beata i Hieronim Kuryś

 2. Powiem wam, dlaczego glos oddany na Kurysia nie musi być do końca stracony! On wam tego nie powie, bo mu nie wypada. Otóz jeżeli jakims cudem PSL w naszym regionie otrzyma jeden mandat to otrzyma go Ewa Mańkowska. Ale Ewa Mańkowska jest marszalkiem województwa, a to funkcja o wiele bardziej „interesująca” niż bycie osłem (ups. posłem). Dlatego Ona zrezygnuje z mandatu i wtedy…. Wchodzi drugi z największą ilościa głosów i wtedy Hirek może wejść nawet z glosami własnej rodziny. Taka ordynacja!! Wiec może warto glosować na Kurysia i mieć własnego osła (ups. ten slownik… Posła)?
  bn

 3. Dziękuję za komentarz, choć nie wiemy kto go napisał. Po stylu komentarza oczywiście ja wiem bo ten pan ciągle obrzuca mnie błotem właśnie w taki specyficzny sposób na różnych forach. Dziękuję i życzę choć o drobinę więcej życzliwości i sympatii również do innych ludzi bo ja nie jestem oczywiście jedynym celem komentarzy tego pana B.N.

 4. bobomax sory ale na tej liście jest jeszcze..Robert Lewandowski

 5. POMYŚLMY O INNYCH – NIE TYLKO O SOBIE !!!

  Żywność zamiast bilbordów wyborczych, karma dla zwierząt zamiast banerów wyborczych. Politycy myślą tylko o sobie i swojej promocji kosztem innych. Tak wygląda moja kampania wyborcza zresztą tak jak moje dotychczasowe życie. Pieniądze zamiast na kampanię wyborczą przeznaczam na żywność dla potrzebujących i pokarm dla zwierząt. Można mnie nie lubić, ale nie mogę się zgodzić, żeby osoba, która prowadzi agencję reklamową i robi kampanię wyborczą prominentnym politykom za ogromne pieniądze, wieszając ich plakaty wyborcze na każdej lampie ulicznej wyśmiewał mnie i ośmieszał tylko dla tego, że mam inne zdanie na ten temat. Rozumiem, że prowadzisz działalność i to jest zysk dla firmy, ale nie krytykuj innych, że mają inne zdanie.Politycy przy każdych wyborach muszą ciągle promować się i reklamować bilbordami, banerami i plakatami zamiast działalnością w terenie. Ja uważam, że poseł to nie jest nowy produkt do reklamy tylko osoba znana ze swojej działalności z ludźmi i dla ludzi.

 6. niestety nie udało się, może za cztery lata
  688 głosów, czwarty wynik na liście, to chyba dobrze?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *