Pages Navigation Menu
reklama

Klub Książki „SZAFA” czeka znowu na czytelników

Klub Książki „SZAFA”  czeka znowu na czytelników

Drodzy Członkowie Klubu Książki Szafa!

Klub Książki Szafa, działający w ramach Towarzystwa Przyjaciół Smolca, wznawia 2 września swoją działalność. Zarówno my – jak i Wy – nasi Drodzy Czytelnicy – wypoczęliśmy nieco i z pełną parą możemy sięgać po nowe literackie wyzwania. A może ktoś z Was zechciałby się podzielić z nami (w komentarzu pod tekstem), co ciekawego przez lato przeczytał? Może udałoby się to zakupić do naszej Szafy? A może już w niej jest … To, czym dysponujemy, możecie zawsze sprawdzić w naszej bazie elektronicznej >TUTAJ<.

Zapraszamy Was i wszystkich miłośników książek do małej sali świetlicy wiejskiej w każdą środę w godzinach 18.30 – 20.00 (poza okresami wolnymi od nauki szkolnej). Wypożyczycie u nas zarówno literaturę dla dorosłych – kryminały, sensację, romanse, książki obyczajowe i historyczne – jak i literaturę dziecięco – młodzieżową. Uczniów, którzy już wkrótce rozpoczną nowy rok szkolny, zapraszamy po lektury – a jest ich ci u nas sporo…. Młodsze dzieci (z klas 0-III) zapraszamy z rodzicem bądź opiekunem, starsze z legitymacją szkolną. Korzystanie z naszego zbioru jest bezpłatne, a środowe dyżury pełnią społecznie członkowie naszego stowarzyszenia.

Mamy nieco pomysłów na spędzenie czasu z Wami, na razie musimy jednakże poczekać na uporządkowanie świetlicy po dwuletnim użytkowaniu jej przez świetlicę szkolną. Nic nie stoi jednakże na przeszkodzie, byście już dziś zgłaszali nam swoje pomysły. Zapraszamy do współtworzenia naszego Klubu Książki Szafa!

Edyta Niemczynowska – Frąckiewicz

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *