Pages Navigation Menu
reklama

Koncert Michała Szpaka 18 grudnia we Wrocławiu

Koncert Michała Szpaka 18 grudnia we Wrocławiu

Michał Szpak to obecnie najgorętsze nazwisko w polskim show – biznesie. Po roku wypełnionym nieustającymi ogromnymi sukcesami w Polsce i za granicą m.in.: SuperPremiery Opole 2015, 3 miejsce w głosowaniu publiczności I 8 miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016, SuperArtysta Opole 2016, GRAND PRIX PUBLICZNOŚCI-Złote Opole2016 i wiele innych nagród i wyróżnień – ten niezwykle utalentowany, charyzmatyczny właściciel jednego z najlepszych głosów w historii polskiej muzyki rozrywkowej daje serię koncertów trasy COLOR OF YOUR LIFE”-  live z zespołem.
Znakomita muzyka, mistrzowski, perfekcyjny wokal na żywo, półtorej godziny  energii, magii i emocji ! Oprócz tytułowych przebojów: “Color Of Your Life”, “Jesteś Bohaterem”, “Byle Być Sobą” Michał wykonuje na koncercie dynamiczne  rockowe utwory jak” Rosanna”, “What A Shame” jak również taneczny “Tic Tac Clock”, czy też piękną rockową balladę “Ostatni Zakręt”. Na koncercie  pojawi się również kilka niespodzianek muzycznych przygotowanych specjalnie na to wydarzenie.
Nie może Was tam zabraknąć!
Wrocławianie będą mieli okazję przyjść na koncert tej szczególnej osoby, która swoim hitem „Color of Your Life” zachwyciła w tym roku całą Europę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016  Koncert Michała Szpaka
Miejsce: Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100, Wrocław
Data: 18.12.2016 r
Bilety:
1 pula – 59 zł
2 pula – 69 zł
3 pula – 89 zł
Bilety dostępne na portalu ebilet.pl  link:   https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=113267  
oraz w salonach EMPIK , Mediamarkt, Saturn.

Michał Szpak OFC i JUBEL EVENT

10 komentarzy

  1. Koncerty Michała ciężko opisać słowami, to niesamowite przeżycie! Kto raz się wybierze, na pewno nie poprzestanie na jednym koncercie, to uzależnia!❤

  2. Polecam każdemu kto jeszcze nie był.

  3. Przyjedziemy do Wrocławia ekipą z Katowic.To będzie nasz kolejny koncert.Nie tak dawno byliśmy na występie Michała i już człowiek jechałby na następny. Kochamy żywiołowość,oddanie,charzmę.On jest totalnym Artystą a wykonanie piosenek na żywo przyprawia widza o przysłowiowe ciary.Warto iść i posłuchać.

  4. Będę tam nie odpuszczę koncertu mojego Idola w moim mieście. Wspaniały wokal, piękne piosenki. Polecam.

  5. Emocje niesamowite !! Energia i żywiołowość to Michał !!

  6. No to Zakopane ma szczęście. Asem w rękawie Nocy Sylwestrowej 2016 r. będzie Michał. A oglądalność w TVP też gwarantowana.

  7. Najlepszy wokalista o cudownej osobowości to Michał Kolorowy Ptak!!

  8. Niezwykle utalentowany ARTYSTA ,koncerty MICHAŁA uzależniają polecam WARTO .Z artykułem zgadzam się w 100% kto raz Michała usłyszy będzie chciał więcej, więcej i więcej…

  9. Michał jest klasycznym wokalistą estradowym, żadne studyjne nagranie nie oddaje w pełni jego możliwości wokalnych. Piękny głos i charyzma – to Michał Szpak.

  10. Myślałem że w Smolcu

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *