Pages Navigation Menu
reklama

Krzysztof Bujak – kandydat na sołtysa Smolec Zatorze

Krzysztof Bujak – kandydat na sołtysa Smolec Zatorze

Do historycznych wyborów trzech sołtysów w Smolcu coraz bliżej. Dziś prezentujemy sylwetkę pierwszego kandydata, pana Krzysztofa Bujaka, który ubiega się o stanowisko sołtysa Smolec Zatorze. Serdecznie zachęcamy również innych kandydatów do przysyłania informacji o sobie i swoich planach na adres kontakt@smolec24.pl

 

 

Szanowni Państwo !

Od  2016 roku będą w Smolcu funkcjonowały trzy sołectwa – jest to realizacja postulatów znaczącej liczby mieszkańców, wyrażonych jednoznacznie na zebraniu wiejskim w dniu 19. maja br.
Jednym z okręgów sołeckich będzie ZATORZE, obejmujące obszar za torami oraz ulice Starowiejską i Ogrodową.
Podjąłem decyzję o kandydowaniu na stanowisko sołtysa w tym okręgu i zwracam się do Was o udział w zebraniu wyborczym i poparcie mojej kandydatury.

aaa_krzys2

Na ZATORZU mieszkam od 12 lat. Znam zarówno jego mieszkańców, jak i problemy, z którymi boryka się ta część naszej miejscowości. Rozumiem również potrzeby i problemy pozostałej części Smolca, gdyż od dziecka do 24 roku życia mieszkałem przy ulicy Starowiejskiej. Przez trzy kadencje – jako członek Rady Sołeckiej – nie tylko poznałem te problemy, ale również uczestniczyłem w procesach ich rozwiązywania, na tyle, na ile było to możliwe przy mocno ograniczonych środkach i siłach. Wiem, że rozwiążemy je tylko współpracując zgodnie na rzecz całej naszej miejscowości. Jako organ wykonawczy sołectwa, będę zabiegał o integrację wszystkich mieszkańców. Współpracując z Gminą, razem z Radą Sołecką będziemy opiniowali lokalne inwestycje, remonty, budowy dróg i ulic, ale też starali się o inwestycje ważne dla całego Smolca, mając świadomość, że razem stanowimy siłę, z która trzeba się liczyć.

– NIC O NAS BEZ NAS –

Dwudziestoletnia służba w Straży Pożarnej i ponad 20 lat pracy jako agent ubezpieczeniowy daje mi ogromne doświadczenie życiowe. Problemy, z jakimi się spotykam w moim życiu zawodowym, nauczyły mnie elastyczności w poszukiwaniu różnorakich rozwiązań, uwrażliwiły na potrzeby i oczekiwania ludzi. Jestem na każdym zebraniu wiejskim i słyszę głos mieszkańców. Staram się być obecny w życiu Smolca, nie tylko jako członek Rady Sołeckiej, ale też jako czynny członek Towarzystwa Przyjaciół Smolca.

Liczę na Państwa zaufanie

Krzysztof Bujak
ul. Kwiatowa 27
SMOLEC

tel. 501427337,  713169493
e-mail : bujak@rubikon.pl

 

 

10 komentarzy

 1. Współpracuję z Krzysztofem w TPS i Radzie Sołeckiej i zawsze był, jest i podejrzewam, że zawsze będzie pierwszy do działania. Przy okazji dziękuję za wspólne inicjatywy w ostatnich latach.
  Życzę powodzenia

 2. Super, trzymamy kciuki! Krzysztof jest zawsze chętny do pomocy i obecny przy każdym działaniu w naszej miejscowości – a poza tym po prostu fajny z niego gość! Jak dla mnie kandydat idealny :-)))

 3. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.
  Dobry kolega i sprawdzony działacz społeczny.
  Wszystkiego dobrego

 4. 100% poparcia!

 5. Krzysiu powodzenia! Takich pozytywnych i zaangażowanych ludzi potrzeba w Smolcu!

 6. Człowiek, na którego można liczyć. Życzę powodzenia

 7. Nie znam lepszego Kandydata ! Trzymam kciuki !

 8. Spoko Gość

 9. Znam Go już ponad 20 lat. Solidny, koleżeński, uczciwy. Odpowiedni człowiek do tego stanowiska. Pozdrawiam i życzę powodzenia Krzysiu !!!

 10. Nie znam nikogo, kto by tak wiele czasu poświęcał sprawom środowiska lokalnego. Popieram, życzę zdrowia i wytrwałości.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *