Pages Navigation Menu
reklama

Likwidacja działalności na Leśnym

Likwidacja działalności na Leśnym

Likwidacja działalności na Leśnym

Po awizowaną przesyłkę pocztową mieszkańcy nowego Smolca udadzą się na ul. Dworcową w starym Smolcu. Natomiast pizzę będą zmuszeni zamówić sobie telefonicznie, np. we Wrocławiu.

Już nie nadamy ani nie odbierzemy listu poleconego i paczki z agencji pocztowej, mieszczącej się dotychczas w sklepiku spożywczym przy ul. Agrestowej na Leśnym. Z dniem 1 stycznia 2015 r. właścicielka sklepiku zlikwidowała działalność, likwidując jednocześnie agencje pocztową. Jeżeli zatem zastaniemy w swojej skrzynce pocztowej awizo, będziemy zmuszeni udać się z nim do Urzędu Pocztowego mieszczącego się w starym Smolcu przy ul. Dworcowej.
To nie jedyna, niestety, likwidacja działalności gospodarczej na osiedlu Leśnym. Z początkiem stycznia przestała również funkcjonować restauracja Alyki, mieszcząca się przy ul. Bukowej, nad sklepem Żabka.
Żałują tego, między innymi, wielbiciele gyrosów i pizzy. Ta ostatnia często ratowała nam sytuację, gdy, np. zatrzymały nas w pracy pilne obowiązki i nie było fizycznej możliwości przygotowania domowego obiadu.
Życie nie znosi próżni, więc mamy nadzieję, że szybko znajdzie się ktoś, kto uruchomi nową agencję pocztową, a lokal po Alyki również nie będzie długo stał pusty. Z nieoficjalnych informacji wynika bowiem, że już od lutego ruszy tutaj pub, gdzie będzie można zjeść m.in. równie dobrą pizzę.

CED

One Comment

  1. Dobra pizza też jest w Swojaku, również można zamówić do domu. To jest gdzieś na głównej.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *