Pages Navigation Menu
reklama

Sukcesy naszych zapaśników na Turnieju w Chorwacji!

Sukcesy naszych zapaśników na Turnieju w Chorwacji!

Wspaniałe wieści dotarły do Nas z Chorwacji, gdzie w dniach 27-28 luty br pod kierownictwem trenera Michała Trawińskiego nasi młodzi zapaśnicy zdobyli wiele cennych medali. Zawody w tym roku zorganizowane zostały wyjątkowo dobrze z rekordową ilością zawodników z 8 państw.
Poza Chorwatami i Polakami na matach zaprezentowali się jeszcze Austriacy, Serbowie, Słoweńcy, Węgrzy, Słowacy i zawodnicy z Bośni i Hercegowiny. Wysoki poziom sportowy zawodów w sposób szczególny przełożył się na formę naszych chłopców, którzy zdobyli 6 medali w tym najważniejszy złoty w punktacji drużynowej pokonując wszystkie ekipy zagraniczne. Do wielkiego finału awansowali Melka, Kaczanowski i Niewiarowski pokonując wszystkich swoich przeciwników w eliminacjach, ćwierćfinale i półfinale. Niestety cała nasza trójka poległa w finałach zdobywając srebrne medale.
Brązowymi krążkami tym razem musieli zadowolić się Bartnik, Wieczorek i Graczykowski syn Naszego trenera Grzegorza Graczykowskiego. Ogromne gratulacje i wielki ukłon dla Naszych zawodników i trenerów.
Niestety ma czasu na odpoczynek, bo 21 marca w Gniechowicach mamy kolejny start w Otwartych Mistrzostwach Powiatu Wrocławskiego. Natomiast w maju wylot za wielką wodę do Norwegi na tygodniowe zgrupowanie oraz Międzynarodowy Turniej w Kristiansund.

Kamila Cichowska

10917285_792967894131380_6934443607369817622_n

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *