Pages Navigation Menu
reklama

Ozdoby świąteczne – krótka relacja z wyjątkowych warsztatów

Ozdoby świąteczne – krótka relacja z wyjątkowych warsztatów

Dziś trudno wyobrazić sobie dom bez choinki i świątecznych dekoracji. W sklepach wybór jest ogromny, ale wielką przyjemność może sprawić własnoręcznie przygotowana bombka. W miniony piątek w świetlicy wiejskiej odbyły się warsztaty tworzenia bombek w formie brył archimedesowych. Prowadzone były przez Panią Marię Klimowicz z Pasieki Smoleckiej. Uczestniczyli w nich dzieci i dorośli. Łącznie wzięło udział kilkadziesiąt osób. Pod czujnym okiem Pani Marii,  mieszkańcy Smolca poznawali tajniki tworzenia papierowych bombek metodą snapologii. A nie jest ona łatwa. Wymaga dużej precyzji, dokładności i cierpliwości, za to jej efekty potrafią zadziwiać i dają wiele radości i przede wszystkim satysfakcji.
Uczestnicy z dużą wytrwałością i zaangażowaniem, ale także z pasją przez ponad trzy godziny pracowali nad swoimi dziełami. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i twórczej atmosferze, a wszystkie dzieci biorące udział w warsztatach otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Już dziś zapraszamy bardzo serdecznie na kolejne warsztaty robienia ozdób świątecznych – aniołków z makaronu,  które odbędą się 27.11 o godz.18.00 w świetlicy wiejskiej. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o rezerwację na adres Towarzystwa Przyjaciół Smolca:tps.smolec@gmail.com lub telefonicznie pod numerem: 504 078 336.

 

 

Pozdrawiam

Katarzyna Pytlos

TPS

 

 

 

 

 

 

 

 

No Comments

Trackbacks/Pingbacks

  1. Rozmowa miesiąca: Joanna Dereń – Maciejewska, prezes TPS | Smolec 24 – Poznaj Smolec z lepszej strony - […] kontynuując cykl imprez, znanych pod nazwą Smoleckie Darcie Pierza, w listopadzie odbyły się dwa warsztaty poprowadzone przez Agnieszkę Klimowicz…

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *