Pages Navigation Menu
reklama

Piknik rodzinny w naszej szkole już dzisiaj od godz. 9:00. Zapraszamy :)

Piknik rodzinny w naszej szkole już dzisiaj od godz. 9:00. Zapraszamy :)

DYREKCJA,GRONO PEDAGOGICZNE, RODZICE ZESPOŁU SZKOLNO- PRZEDSZKOLNEGO W  SMOLCU SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ NA PIKNIK RODZINNY!!!

 26 Maja 2018r. w godzinach 9:00 do 14:00 na terenie Szkoły Podstawowej w Smolcu.

Przewidziane liczne atrakcje, które umilą i urozmaicą Państwu czas:

 *Loteria,

 *Konkurs plastyczny,

 *Malowanie twarzy,

 *Pokazy sił zbrojnych Wojska Polskiego,

 *Zawody sportowe,

 *Pokaz twórczości naszych uczniów,

 *Dla małych i dużych dmuchańce,

 *Kort tenisowy firmy Omega,

 *Dla łasuchów lody i wata cukrowa,

 *wiele innych ciekawostek.

4 komentarze

  1. W tym samym czasie jest piknik wędkarski. Czy nie lepiej zrobić jeden wspólny piknik czy tak trudno się ze sobą dogadać?

    • niestety bardzo trudno, próbowałam w styczniu br. zrobić kalendarz imprez na ten rok dla Smolca, nie było większego zainteresowania tematem, SZKOŁA była jednym z nielicznych zainteresowanych takim rozwiązaniem podmiotów, który przekazał nam swoje plany…
      sami teraz Państwo widzicie, że jest potrzebna koordynacja. Ale nie poddajemy się i podejmiemy kolejną próbę z początkiem kolejnego roku. Zachęcam wszystkie organizacje: formalne i nieformalne, kluby sportowe, sołectwa itp., by zgłosiły w styczniu do naszej redakcji swoje pomysły na rok 2019, będzie to z pożytkiem dla wszystkich. A jeżeli nie znają jeszcze konkretnych terminów (bo takie przeszkody też zgłaszano) to zawsze jest wyjście – dostosować swoje imprezy do już zgłoszonych:) – kto pierwszy ten lepszy. W przyszłym roku kalendarz będzie, choćby był tylko z wpisami trzech organizacji:), a smolczanie niech swoją postawą promują te imprezy, które zostały zaproponowane na dany termin jako pierwsze.

      • Tylko w tym wypadku nie chodzi stricte o brak informacji co do organizacji imprezy w danym dniu, bo ta była, tylko o fakt, że maj i konkretnie ten przyszły weekend był akurat optymalnym terminem dla obydwu organizatorów, również przez konieczność przesunięcie terminu pikniku przez organizację smoleckiej (za)Dyszki 9 czerwca na placu przed szkołą.

  2. Witam!Szkoła od wielu lat organizuje piknik w tym terminie, czyli w sobotę najbliższą Dniu Matki. Rada Rodziców we wrześniu ustala termin i podajemy go do wiadomości.Problem dublowania imprez, lub organizowania konkurencyjnych w tym samych czasie poruszały również inne organizacje, jakoś bez skutku.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *