Pages Navigation Menu
reklama

Plebiscyt na Sportowca Roku 2019 dla Smolca i Krzeptowa – trwa głosowanie

Plebiscyt na Sportowca Roku 2019 dla Smolca i Krzeptowa – trwa głosowanie

Głosowanie już trwa! Ze względów technicznych odbywa się ono wyłącznie na naszej grupie na portalu społecznościowym FB. Niestety nawet fanpage nie stwarza technicznej możliwości głosowania na więcej niż dwie osoby, stąd konieczność głosowania na grupie, do której należy przystąpić aby dodać głos. Grupę można oczywiście opuścić zaraz po zakończeniu głosowania.  

Link do głosowania >TUTAJ<

 

UWAGA!

Ogłaszamy Plebiscyt na Sportowca Roku 2019 Smolec / Krzeptów, czekamy w komentarzach na Wasze nominacje (imię, nazwisko + dyscyplina).
Mamy w Smolcu i najbliższej okolicy wspaniałych sportowców, warto ich pokazywać, doceniać, wyróżniać, dlatego też redakcja portalu smolec24 ogłasza po raz pierwszy Plebiscyt na Sportowca Roku. Mamy nadzieję, że stanie się on w przyszłości cyklicznym wydarzeniem.
Nasz plebiscyt chcielibyśmy rozciągnąć swym zasięgiem również na Krzeptów, bo to nasi najbliżsi sąsiedzi, granice miejscowości są już praktycznie zatarte, a ponadto Smolecka (za)Dyszka przebiega również przez Krzeptów.

W pierwszym etapie zachęcamy Państwa serdecznie do zgłaszania nominacji do tytułu Sportowca Roku. Nominowany może zostać każdy sportowiec ze Smolca i Krzeptowa, niezależnie od płci, wieku i uprawianej dyscypliny. Najważniejszym kryterium są ponadprzeciętne osiągnięcia niezależnie, czy to jako sportowiec amator, czy już bardziej jako profesjonalista, bo i tacy sportowcy są wśród nas.

Nominacje (imię nazwisko, dyscyplina) prosimy zgłaszać w komentarzach pod tym postem lub mailowo na kontakt@smolec24.pl do 18 grudnia do północy. Następnie po weryfikacji zgłoszonych sportowców, rozpoczniemy głosowanie, które potrwa do 6 stycznia. Głosowanie będzie przebiegać za pośrednictwem portalu społecznościowego facebook.  Głosować będzie można na więcej niż jednego kandydata, ale na każdego będzie można oddać tylko jeden głos. Osoby, która uzyska największą liczbę głosów zostanie wyróżniona tytułem Sportowca Roku Smolca /Krzeptowa. Wyróżnimy również osoby z drugiego i trzeciego miejsca. Oprócz pamiątkowej statuetki Sportowiec Roku otrzyma również upominki od lokalnych firm.
Zapraszamy serdecznie do licznego udziału.

TAS

One Comment

  1. Agata Remjan i Oliwie Czech.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *