Pages Navigation Menu
reklama

Ruszył remont ul. Głównej w kierunku Krzeptowa

Ruszył remont ul. Głównej w kierunku Krzeptowa

Od wtorku 19 września trwają prace przy remoncie i przebudowie ul. Głównej w kierunku Krzeptowa.  To drugi etap inwestycji odbywający się przy dobrej współpracy Starostwa Powiatowego oraz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie.  Z informacji uzyskanych od wykonawcy remontu czyli firmy STRABAG,  wynika, że w środę 20 września nastąpi ok. godz. 10 zamknięcie odcinka drogi od przedszkola Europejska Akademia Dziecka do wysokości piekarni. Jak podaje wykonawca, wraz z remontem drogi zostanie wykonane odwodnienie, które wymaga głębokich wykopów, a te uniemożliwiają w tym  wypadku prowadzenie ruchu wahadłowego na tym odcinku.  Objazd dla samochodów osobowych odbywał się będzie przez ul. Kościelną i Wierzbową. Dla aut powyżej 3,5 t ul. Chłopską i Wiśniową i dalej przez Krzeptów.  Na pozostałym odcinku ruch ma się odbywać w miarę postępu prac wahadłowo. W ramach inwestycji mają zostać wybudowany chodniki do wysokości ul. Dębowej oraz utwardzenie pobocza do ul. Miodowej. Zostaną wykonane również przejścia dla pieszych w tym wyniesione dla uspokojenia ruchu przy przystanku pod piekarnią.  Przebudowa ma zostać zakończona do końca listopada bieżącego roku.

 

3 komentarze

  1. Szanowni Państwo,

    Na dzisiejszej sesji (28.09.2017 r.) Rady Miejskiej w Kątach Wrocławskich pani Radna Powiatu Wrocławskiego Zofia Kozińska poinformowała, że termin zakończenia tej inwestycji to 15 grudnia 2017 r.

    Z wyrazami szacunku

    Sebastian Kotlarz

    • I w ten termin powątpiewam, jakoże od momentu zdarcia asfaltu 20go września robotnicy zniknęli…Droga zamknięta, rozkopana i pusta…

  2. Juz jest koniec listopada i droga jak była rozkopana tak jest nadal. Nic się kompletnie nie dzieje. Dla mnie to jakaś parodia i patologia !

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *