Pages Navigation Menu
reklama

Smolec na dwóch kółkach – kto nie był, niech żałuje!

Smolec na dwóch kółkach – kto nie był, niech żałuje!

I stało się… Długo planowana przez Towarzystwo Przyjaciół Smolca wycieczka rowerowa przeszła do historii! W niedzielę 17 maja o godz. 14.15 dwunastoosobowa grupa miłośników kolarstwa wyruszyła na pierwszą (ale nie ostatnią!) wyprawę rowerową po okolicznych lasach , polach, wioskach, mostkach… Szefem wyprawy był wytrawny znawca okolicy Pan Mariusz Mroczkowski (któremu bardzo dziękujemy :) ) , a na jego załogę złożyli się mieszkańcy Smolca i pobliskiego Krzeptowa (pozdrawiamy przemiłych sąsiadów!) – profesjonaliści i amatorzy, zasadniczo i tak nie było widać różnicy …
Pogoda odstraszyła niektórych – zupełnie niepotrzebnie – przez większość drogi bowiem przepięknie świeciło słońce, a sam wybór trasy spotkał się z dużym zachwytem. Tych, których wystraszyła liczba kilometrów do pokonania, informujemy , że o 16.15 byliśmy z powrotem w Smolcu. Gratulujemy w szczególności Miłoszowi, który mimo zaledwie 12 lat bez problemu i o własnych siłach (bo niektórzy o siłach rodzica :)), a do tego na totalnym luzie przejechał prawie 20 km. Tych, którzy teraz żałują, że się z nami nie zabrali, pocieszymy nieco – już wkrótce następna wyprawa, śledźcie uważnie smolec24, a my monitorujemy prognozy pogody!

Edyta Niemczynowska – Frąckiewicz

2 komentarze

  1. Dziękuję za wycieczkę,
    w sumie było ok. 25 km.

  2. Fantastyczna wycieczka! Ślicznie dziękujemy :) i z niecierpliwością czekamy na kolejne wyprawy. Krzeptów pozdrawia Smolec :)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *