Pages Navigation Menu
reklama

Trzecia rocznica powstania smolec24!

Trzecia rocznica powstania smolec24!

12. lutego mija dokładnie trzy lata od publikacji pierwszego artykuły na naszej stronie >TUTAJ< i od chwili, kiedy nasze hasło „Poznaj Smolec z lepszej strony” stało się poniekąd mottem naszego działania. Od tamtej pory piszemy o tym, co nas w Smolcu cieszy i motywuje do działania, a jest tego całkiem sporo, ale także o tym, co nam przeszkadza i utrudnia codzienne życie. Wychodzi to nam raz lepiej, raz gorzej, jednak zawsze we wszystko co robimy, bardzo mocno się angażujemy, bo jakkolwiek górnolotnie to brzmi, Smolec leży nam na sercu i nie jest nam nigdy wszystko jedno.
Dziękujemy Wam za te wspólne trzy lata, cieszymy się, że jest Was, czyli naszych czytelników, coraz więcej. Osobiście dziękuje serdecznie również wszystkim, którzy piszą dla smolec24, poruszając ważne dla wszystkich smolczan tematy. Ich nazwiska znajdziecie zawsze pod ich artykułami. Planów wciąż mamy sporo, dotychczasowe sukcesywnie wdrażamy, nieustanie zapraszamy także nowe osoby do przesyłania materiałów do publikacji, nad każdym się bez wątpienia pochylimy.

Na kolejne lata życzmy sobie nawzajem wszystkiego najlepszego i odkrywania ciągle nowych dobrych stron naszego wspólnego Smolca.

Tomasz Soróbka
redaktor naczelny sm24

 

3 komentarze

  1. Gratulacje i podziękowania od czytelników:)

  2. Wielkie gratulacje i przede wszystkim gorące podziękowania za to,że jesteście!:)Życzymy dalszych sukcesów i rozwoju.Pozdrowienia dla szanownej redakcji:)

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *