Pages Navigation Menu
reklama

W końcu będzie bankomat w Smolcu!

W końcu będzie bankomat w Smolcu!

Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, na czwartek 27 marca planowane jest otwarcie smoleckiej Biedronki przy ul. Zacisze. Termin ten może jednak nieznacznie się przedłużyć, jeśli nie uda uzyskać się na czas wszystkich wymaganych pozwoleń. Już od kilku dni dostarczany jest intensywnie oraz wykładany na półkach towar. Z drugiej strony dopinane są wszystkie kwestie formalne, by jak najszybciej otworzyć sklep. Bez wątpienia dobrą wiadomością dla mieszkańców Smolca jest fakt, że przy Biedronce pojawi się w końcu pierwszy w Smolcu bankomat (Bank BPS). Do tej pory, by podjąć gotówkę niezbędna była kilkukilometrowa wycieczka do Wrocławia.

9 komentarzy

 1. Nie tylko ja zapewne dostałem reklamę Biedronki do domu. Potwierdzają otwarcie na 27.03

  Nie jest już pewnie tajemnicą, że w Mokronosię Górnym będą budować mini Tesco.

 2. No i super! gratuluję Biedronce dzisiejszego otwarcia i czekam na Tesco. Jakoś nie przeraża mnie wizja zabudowania okolicy hipermarketami (bo to przecież nie te gabaryty), a cieszy bardzo fakt, ze w koncu przed południem kupię świeże ciemne pieczywo, świeżą rybę i dostane sie do swoich pieniedzy!!!!! Z niepokojem tylko myslę jak w zimie i po ciemku będziemy na tej trasie mijać pieszych, podążających do Biedronki, bo chodnika oczywiście kolejny rok nie ma! W tych kwestiach nic sie nie zmienia….

 3. Nareszcie:)

 4. Świeże ciemne pieczywo w Biedronce, dobre dawno sie tak nie uśmiałem, przecież to pieczywo na drugi dzień juz nadaje sie do śmietnika a jest ciemne tylko dlatego ze dodają do niego sztuczne substancje chemiczne mam znajomego w piekarni cos o tym wie, sama chemia nie dałbym tego dziecku do ust. Przykre ze w Smolcu powstaje kolejny sklep a infrastruktura drogowa jest najgorsza w całej gminie, gdzie jest nasz Wójt i co zrobił przez ostatnie 4 lata w tej sprawie ?

  • O, cześć Patryk, tu też trolujesz?

   • Razem z Tobą Jankiel oglądamy te same fora :-)

 5. Jak to się dzieje, że zadbano o to by w smoleckiej Biedronce pojawił się bankomat z Banku Spółdzielczego w Kątach Wrocławskich. W innych Biedronkach są to bankomaty znanych ( bezpłatnych ) sieci. Jednocześnie nie zadbano o chodnik do Biedronki?

  • Szanowny Panie. To czy operacja wypłaty gotówki z danego czy innego Bankomatu jest płatna czy nie to decyzja tylko i wyłącznie Banku w którym ma Pan konto i wydaną kartę. Jeżeli ma Pan konto w którym za pobieranie pieniędzy z Bankomatu innego Banku pobiera się prowizje to przykro mi ale trzeba zmienić Bank. Wiele banków oferuję już konta z możliwością bezprowiyjnego wybierania ze wszystkich bankomatów w Polsce. Pozdrawiam

 6. Dopóki sami o siebie jako Smolec nie zadbamy, to będzie tak za każdym razem, że to inni mają swój interes, a nie mieszkańcy Smolca

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *