Pages Navigation Menu
reklama

Walczmy o Pana Romana!!

Walczmy o Pana Romana!!

Szanowni Państwo,

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc dla Pana Romana Staniszewskiego. Kilka miesięcy temu zachorował on na raka gruczołowego płuc. Stwierdzono też wtórny nowotwór złośliwy węzłów chłonnych śródpiersia oraz mózgu i móżdżku. Pani Jolanta, żona Pana Romana, pisze, iż dzielnie walczy on z tą chorobą. Niestety, konwencjonalne leczenie w Polsce nie wystarcza. Potrzebne są  badania kliniczne, genetyczne, immunoterapia i leki nowej generacji. Nie da się ukryć, że w tym przypadku czas nie jest sprzymierzeńcem, a rozszerzenie zakresu leczenia jest bardzo kosztowne.

Fot. Fundacja Onkologiczna Nadzieja.

Od siebie chciałbym dodać, że znam Państwa Staniszewskich od bardzo wielu lat. To bardzo dobrzy, szlachetni i uczciwi ludzie, którzy są bardzo oddani i zaangażowani w życie społeczne Smolca. Pani Jolanta działa w Stowarzyszeniu Chóru „Smolec Cantans”, gdzie bezinteresownie prowadzi księgowość i pisze projekty. Bez Pana Romana nie byłoby inicjatywy lokalnej na ulicy Willowej. 

Każda pomoc z Państwa strony będzie dla Państwa Staniszewskich dużym wsparciem w walce z rakiem. Prosimy o przekazywanie 1% podatku na leczenie Pana Romana:

KRS Fundacji Onkologicznej Nadzieja: 0000267297
Tytułem: FON-SUB-STA-01   (można dopisać też imię i nazwisko, ale koniecznie tytuł czyli: FON-SUB-STA-01 )    

Oczywiście można również przekazywać darowizny bezpośrednio na następujący nr konta: 03 1050 1025 1000 0090 7328 2841 z dopiskiem FON-SUB-STA-01

Pokażmy im, że nie są sami – podarujmy nadzieję. 

Z wyrazami szacunku

Sebastian Kotlarz

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *