Pages Navigation Menu
reklama

Wkrótce rusza remont ul. Głównej w kierunku Krzeptowa

Wkrótce rusza remont ul. Głównej w kierunku Krzeptowa

Z informacji uzyskanych od naszego radnego powiatowego, Hieronima Kurysia wynika, że w tym tygodniu (7-13 sierpnia 2017) zostanie podpisana umowa z wykonawcą przebudowy ul. Głównej czyli z firmą STRABAG, a 16 sierpnia nastąpi przekazanie drogi. O planowanym remoncie pisaliśmy w marcu tego roku >TUTAJ< Inwestycja powinna zostać zakończona do 30 listopada bieżącego roku. Jak podaje wykonawca, wraz z remontem drogi zostanie wykonane odwodnienie, które wymaga głębokich wykopów, a te uniemożliwiają w tym  wypadku prowadzenie ruchu wahadłowego. Spowoduje to krótkookresowe utrudnienia dla kierowców oraz mieszkańców, jednak jest to jedyne możliwe rozwiązanie. Dlatego też wykonawca oraz radny apelują do wszystkich o cierpliwość i wyrozumiałość. Szczegółowa organizacja ruchu zostanie jeszcze podana, jednak już dziś wiadomo, że ruch tranzytowy z ul. Głównej zostanie przekierowany na ul. Wiśniową, natomiast lokalny ruch osobowy na ul. Kościelną i Wierzbową.

TAS

5 komentarzy

  1. Wspaniała wiadomość :)

  2. A dlaczego remont nie był rozpoczęty w wakacje, gdy nie trzeba dowozić dzieci do szkoły i przedszkola? To spory problem dla mieszkańców Krzeptowa.

    • Miał być. Oryginalnie nawet zadyszka z 24 VI miała się nie odbyć tą trasą ze względu na remont. Ale jak to w Polsce bywa, i drugi termin 16 Sierpnia nie został dotrzymany.

  3. Super, bardzo się cieszymy i dziękujemy! Przy okazji warto wspomnieć o drodze ze Smolca do Mokronosu Górnego – to jest dopiero dramat! Kiedy doczekamy się remontu tego odcinka??

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *