Pages Navigation Menu
reklama

Wprowadzenie docelowej organizacji ruchu w rejonie ul. Granitowej

Wprowadzenie docelowej organizacji ruchu w rejonie ul. Granitowej

W związku z zakończeniem prac związanych z wykonaniem ciągu pieszo–rowerowego wzdłuż ul. Granitowej w miejscowości Smolec oraz wprowadzeniem w tym rejonie docelowej organizacji ruchu, Gmina Kąty Wrocławskie zwraca uwagę mieszkańców terenów sąsiadujących z wykonaną inwestycją na przestrzeganie obowiązujących w tym rejonie znaków drogowych, (zakaz zatrzymywania się), co pozwoli uniknąć przykrych konsekwencji związanych ze wzmożonymi kontrolami patroli z wydziału Ruchu Drogowego KMP Wrocław.”

Pozostając do dyspozycji

Tomasz Kudyba
Wydział Dróg i Transportu
Urzędu Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie
tel. 071/390 72 37

6 komentarzy

  1. to poproszę wykonawcę o przywrócenie stanu parkingu przy polu do stanu przed remontem (utwardzenie). Nawiązując do artykułu to kontrole mogą być wzmożone a nie zmorzone :)

  2. A kiedy wreszcie remont drogi ze Smolca do Mokronosu?!

  3. A czy gmina oraz deweloper który postawił w tym miejscu osiedle zastanowił się gdzie ludzie mają parkować swoje samochody? Wszędzie sa znaki zakazu parkowania, przed każdą klatką jest około 8 miejsc prywatnych na 12 mieszkań. Co z resztą mieszkańców? Gdzie mają parkować. Nie wspominajac już o rodzinie lub znajomych którzy przyjeżdżają. Najlepiej postawić zakaz parkowania! Swoją drogą warto porównać stan infrastruktury osiedla z tą która była widoczna na wizualizacjach dewelopera Omega. Różnica jest znacząca.

    • Gmina nie jest od tego, żeby zapewniać miejsca parkingowe. Stać pana na samochód – powinno być także na miejsce postojowe.

      • Pod warunkiem że jest gdzie je zakupić! Jeżeli nie jest od tego żeby zapewnić miejsca parkingowe to niech chociaż nie niszczy tych istniejących. Przy ulicy granitowej była możliwośc parkowania samochodu na poboczu na utwardzonej nawierzchni która została zniszczona przez ostatnie prace tam prowadzone! nawet z psem nie można tam wyjść bo takie błoto

  4. To jest to w końcu ścieżka pieszo – rowerowa czy parking dla mieszkańców Osiedla i Omega Sport którzy pomimo znaków parkują tam swoje samochody?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *