Pages Navigation Menu
reklama

Wyjątkowy Artystyczny Kiermasz Świąteczny rusza 5 grudnia!

Wyjątkowy Artystyczny Kiermasz Świąteczny rusza 5 grudnia!

Tego w Smolcu jeszcze nie było! Zazdrościć nam może nie tylko Wrocław. W piątek 5 grudnia rusza bowiem w naszym Smolcu wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju Artystyczny Kiermasz Świąteczny, który potrwa aż do samej Wigilii. Kiermasz będzie prowadzić znana, doceniana i wyróżniana smolecka Pracownia Siedem Kruków przy ul. Różanej 17 (samochodem za kościołem skręcamy w lewo w  św. Floriana i po 100 m znów w lewo w ul. Różaną i do końca i znów w lewo, pieszo wejście w ul. Różaną z ul. Głównej przy Żłobku Maluchy i Spółka)). TUTAJ mapkaKiermasz będzie można odwiedzać codziennie w godz. 10-18, a czekać będą tam na Was oprócz ciepłej herbaty przy kominku same cuda, wspaniałości i niepowtarzalne rękodzieła, których nie kupicie w żadnym markecie czy galerii handlowej.

Przeszło 50 m2 powierzchni wystawienniczej w klimatycznym wnętrzu wypełnią dzieła zaprzyjaźnionych z pracownią artystów i rękodzielników. Szkło, ceramika, obrazy, anioły, ręcznie szyte zabawki i torby, biżuteria, kartki okolicznościowe, przedmioty dekoracyjne i użytkowe: wybór będzie bogaty (zaprezentowane zostaną dzieła blisko 30 twórców), a ceny przystępne.
Większość prac, które będą dostępne na kiermaszu, to unikaty, powstałe w pojedynczych egzemplarzach – drugiego takiego prezentu nikt nie znajdzie pod choinką! Najmłodszych sympatyków rękodzieła ucieszą zapewne bezpłatne warsztaty, podczas których własnoręcznie wykonają ozdoby świąteczne.

Więcej informacji znajdziecie na profilu pracowni TUTAJ 

Nie może Was zabraknąć na tym kiermaszu. Serdecznie zapraszamy!

Portal Smolec24.pl objął swym patronatem medialnym to wyjątkowe wydarzenie. Będziemy informować Was na bieżąco.

plakat POPRAWIONY (1)

One Comment

  1. Takiej imprezy jeszcze w Smolcu nie było. Katy i Wrocław mogą nam pozazdrościć.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *