Pages Navigation Menu
reklama

Zapraszamy na wyjątkowy Bieg „Maluchy i Spółka” w ramach IV Enervit Smoleckiej (Za)Dyszki

Zapraszamy na wyjątkowy Bieg „Maluchy i Spółka” w ramach IV Enervit Smoleckiej (Za)Dyszki

Drogie Przedszkolaki (od 2 do 5 lat), również w tym roku zapraszamy Was serdecznie do udziału w wyjątkowym Biegu Maluchy i Spółka , który odbędzie się 11 czerwca 2016 r. ok. godz. 17.30 w ramach IV Enervit Smoleckiej za(Dyszki) zaraz po zakończeniu biegu głównego na boisku sportowym w Smolcu, ul. Kościelna 7.

Drodzy Rodzice, aby żaden z Maluchów nie pomylił drogi i sprawnie dotarł do mety, prosimy, abyście towarzyszyli swemu Przedszkolakowi w tych emocjonujących zmaganiach sportowych aż do mety.

Na każdego startującego Przedszkolaka czeka piękna koszulka, pamiątkowy medal oraz słodkie upominki. Fundatorem tych wyjątkowych nagród oraz Patronem Biegu jest sieć żłobków “Żłobki” Maluchy i Spółka w Smolcu i we Wrocławiu.

Od godz. 13:30 do godz. 17:00 – przed biegiem – zapraszamy rodziców na krótkie zapisy do Biura Zawodów na boisku, ilość miejsc ograniczona!

 

Drodzy Uczniowie szkoły podstawowej, Was również zachęcamy do udziału w biegach na dwóch dystansach – już ok. godz. 17:45

 klasy I -III: dystans 300 m;

– klasy IV-VI: dystans 800 m;

Zapraszamy  Was z Rodzicami od godz. 13:30 do godz. 17:00 do Biura Zawodów na boisku sportowym na zapisy do biegu. Na mecie czeka Was medal pamiątkowysłodycze oraz z pewnością satysfakcja :)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

 

 

2 komentarze

  1. Czy dziecko z zerówki – obecnie już sześciolatek może za zgodą organizatora wziąć udział w jakimś biegu? Bieg dzieci 2-5 byłby chyba za łatwy. Może podpiąć naszych zerówkowiczów do biegu klas 1-3? A może stworzyć dla nich osobny bieg – mamy tylko naszej szkole 5 grup zerówek i dużo innych obecnie 6-latków

    • Proszę wyjaśnić tę kwestię w biurze zawodów podczas zapisów.

Trackbacks/Pingbacks

  1. W piątek 10 czerwca ruszają obchody 700-lecia Smolca – zapraszamy! | Smolec 24 – Poznaj Smolec z lepszej strony - […] Enervit Smoleckiej (za)Dyszce o godz. 16. po biegu głównym ok. godz. 17 30 rozpocznie się bieg Maluchy i Spółka, a…

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *