Pages Navigation Menu
reklama

Zapraszamy na wyjątkowy Bieg “Maluchy i Spółka” w ramach V OMEGA SPORT Smoleckiej (Za)Dyszki

Zapraszamy na wyjątkowy Bieg “Maluchy i Spółka” w ramach V OMEGA SPORT Smoleckiej (Za)Dyszki

Drogie Przedszkolaki (od 2 do 5 lat), również w tym roku zapraszamy Was serdecznie w ramach V Omega Sport Smoleckiej (za)Dyszki do udziału w wyjątkowym Biegu Maluchy i Spółka , który odbędzie się 24 czerwca 2016 r. ok. godz. 17.30 zaraz po zakończeniu biegu głównego na boisku sportowym w Smolcu, ul. Kościelna 7.

Drodzy Rodzice, aby żaden z Maluchów nie pomylił drogi i sprawnie dotarł do mety, prosimy, abyście towarzyszyli swemu Przedszkolakowi w tych emocjonujących zmaganiach sportowych aż do mety.

Na każdego startującego Przedszkolaka czeka piękna koszulka oraz słodkie upominki na mecie. Fundatorem tych wyjątkowych nagród oraz Patronem Biegu jest sieć żłobków “Żłobki” Maluchy i Spółka w Smolcu i we Wrocławiu.

Ważne: Od godz. 15 do godz. 17:00 – przed biegiem – zapraszamy rodziców na krótkie zapisy do Biura Zawodów na boisku, ilość miejsc ograniczona!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

www.smoleckazadyszka.pl

Maluchy & Spółka - nowy żłobek w Smolcu

 

No Comments

Trackbacks/Pingbacks

  1. Święto Smolca wraz ze Smolecką (za)Dyszką już w sobotę 24 czerwca | Smolec 24 – Poznaj Smolec z lepszej strony - […] a dzieci zapraszamy na strat. Ok. godz. 17:30. na przedszkolaków czeka bowiem wyjątkowy bieg Maluchy i Spółka  (zapisy od ok.…

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *