Pages Navigation Menu
reklama

Żyjmy zdrowiej – akcja oddaj baterie przygarnij sadzonkę już 8 września podczas dożynek

Żyjmy zdrowiej – akcja oddaj baterie przygarnij sadzonkę już 8 września podczas dożynek

Już 8 września podczas smoleckich dożynek, które odbędą się na placu przy ruinach zamku tzw. podzamczu Towarzystwo Przyjaciół Smolca we współpracy i przy wsparciu Gminy Kąty Wrocławskie i STS Sokół Smolec organizuje kolejną akcję w cyklu #żyjmyzdrowiej. Tym razem będzie można oddać zużyte baterie i wymienić je na sadzonki krzewów bądź drzewka. Ideą akcji jest uczynienie Smolca jeszcze bardziej zielonym, a także bardziej ekologicznym przez zebranie zużytych baterii, które zalegają nawet latami w domach czy firmach. Akcja będzie prowadzona od godz. 14:00 do wyczerpania zapasów w niebieskim namiocie. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem naszej radnej Katarzyny Łapińskiej-Szymańskiej oraz oczywiście naszego portalu.

Zachęcamy więc do gromadzenia wysłużonych i niebezpiecznych dla zdrowia i środowiska baterii, by zamienić je podczas akcji na zielone sadzonki.

No Comments

Trackbacks/Pingbacks

  1. W sobotę 8 września zapraszamy na smoleckie Dożynki A.D. 2018 | Smolec 24 - Poznaj Smolec z lepszej strony - […] Domaniowa.  Na Podzamczu czeka sporo atrakcji dla dzieci i dorosłych, w tym mi.in. akcja “Oddaj baterie, przygarnij sadzonkę” oraz…

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *